Haltestelle Gh. Federl in Tegernheim
Hauptstrasse 80,
93105Tegernheim
The next departure is direction Frauenzell, Brennberg.
Route:
-
Gh Federl, Tegernheim
-
Weinbergstraße, Tegernheim 17:43:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 17:46:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 17:47:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 17:48:00
-
Sulzbach Neue Brücke, Donaustauf 17:50:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 17:51:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 17:53:00
-
Hammermühle, Donaustauf 17:54:00
-
Neumühle, Donaustauf 17:56:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 17:57:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 17:58:00
-
Heuweg, Altenthann 17:59:00
-
Thiergarten, Altenthann 18:00:00
-
Roidhof, Altenthann 18:01:00
-
Eichhof, Altenthann 18:01:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 18:02:00
-
Johannisbreite, Altenthann 18:04:00
-
Lohweg, Altenthann 18:05:00
-
Orhalm, Altenthann 18:06:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 18:07:00
-
Röhren, Altenthann 18:08:00
-
Gottesberg, Altenthann 18:08:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 18:09:00
-
Forstmühle, Altenthann 18:10:00
-
Steinmühl, Wald (Oberpfalz) 18:12:00
-
Wünschenbach, Wald (Oberpfalz) 18:12:00
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz) 18:13:00
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 18:14:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 18:15:00
-
Klosterberg, Brennberg 18:17:00
-
Hauserhof, Brennberg 18:18:00
-
Bibersbach, Brennberg 18:19:00
-
Bruckbach, Brennberg 18:20:00
-
Pöllhof, Brennberg 18:21:00
-
Weismühle, Brennberg 18:21:00
-
Zinthof, Brennberg 18:22:00
-
Einmündung, Brennberg 18:23:00
-
Kerscher, Brennberg 18:24:00
-
Hintermeier, Brennberg 18:25:00
-
Loidsberg, Brennberg 18:26:00
-
Hechtfeld, Brennberg 18:27:00
-
Frauenzell, Brennberg 18:28:00
Route:
-
Gh Federl, Tegernheim
-
Weinbergstraße, Tegernheim 17:45:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 17:47:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 17:48:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 17:49:00
-
Friesheimer Str., Barbing 17:56:00
-
Bischof-Sailer-Straße, Barbing 17:57:00
-
Rathaus, Neutraubling 18:00:00
-
Marktplatz, Neutraubling 18:00:00
-
Neudeker Straße, Neutraubling 18:02:00
-
Pommernstraße, Neutraubling 18:05:00
Route:
-
Gh Federl, Tegernheim
-
M-Luther-Kirche, Tegernheim 17:46:00
-
Schwabelweis Heyden, Regensburg 17:47:00
-
Fleischmannstraße, Regensburg 17:48:00
-
Schwabelweiser Kirchstraße, Regensburg 17:49:00
-
Baseball-Stadion, Regensburg 17:50:00
-
Kalkwerk, Regensburg 17:51:00
-
Gewerbepark/Donau-Arena, Regensburg 17:52:00
-
Vilsstraße/Gewerbepark, Regensburg 17:54:00
-
Weichser Weg, Regensburg 17:55:00
-
Donaustaufer Straße, Regensburg 17:57:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 17:59:00
-
Weißenburgstraße, Regensburg 18:01:00
-
Gabelsbergerstraße, Regensburg 18:03:00
-
Dachauplatz, Regensburg 18:05:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 18:07:00
Route:
-
Gh Federl, Tegernheim
-
Weinbergstraße, Tegernheim 18:03:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 18:05:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 18:06:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 18:07:00
-
Sulzbach Neue Brücke, Donaustauf 18:09:00
-
Sulzbach Ost, Donaustauf 18:10:00
-
Demling Steinbruch, Bach a.d. Donau 18:11:00
-
Demling Abzw., Bach a.d. Donau 18:11:00
-
Demling Gärtnerei Meinzinger, Bach a.d. Donau 18:12:00
-
Bach a.d. Donau West 18:13:00
-
Gasthof zur Post, Bach a.d. Donau 18:14:00
-
Bach a.d. Donau Ost 18:15:00
-
Frengkofen Abzw., Bach a.d. Donau 18:16:00
-
Kruckenberg Nr. 20, Wiesent 18:17:00
-
Kruckenberg Gh. Schindler, Wiesent 18:18:00
-
Lehmhof Abzw., Wiesent 18:19:00
-
Wiesent West 18:20:00
-
Schloßplatz, Wiesent 18:22:00
-
Wiesent Ost 18:22:00
-
Regensburger Str., Wörth a.d. Donau 18:23:00
-
Polizei, Wörth a.d. Donau 18:25:00
-
Marktplatz, Wörth a.d. Donau 18:26:00
-
Tankstelle, Wörth a.d. Donau 18:27:00
-
Petersplatz, Wörth a.d. Donau 18:28:00
-
Siedlung, Wörth a.d. Donau 18:29:00
-
Reitfeld, Wörth a.d. Donau 18:30:00
-
Eidenzell, Wiesent 18:32:00
-
Sandweg Ausflug-Gaststätte, Wiesent 18:33:00
-
Wiedenrös, Wiesent 18:34:00
-
Reichenbach, Wörth a.d. Donau 18:35:00
-
Vordergrub, Wörth a.d. Donau 18:36:00
-
Kirnberg, Wörth a.d. Donau 18:37:00
-
Aumbrunn, Rettenbach (Oberpfalz) 18:38:00
Route:
-
Gh Federl, Tegernheim
-
M-Luther-Kirche, Tegernheim 18:06:00
-
Schwabelweis Heyden, Regensburg 18:07:00
-
Fleischmannstraße, Regensburg 18:08:00
-
Schwabelweiser Kirchstraße, Regensburg 18:09:00
-
Baseball-Stadion, Regensburg 18:10:00
-
Kalkwerk, Regensburg 18:11:00
-
Gewerbepark/Donau-Arena, Regensburg 18:12:00
-
Vilsstraße/Gewerbepark, Regensburg 18:14:00
-
Weichser Weg, Regensburg 18:15:00
-
Donaustaufer Straße, Regensburg 18:17:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 18:19:00
-
Weißenburgstraße, Regensburg 18:21:00
-
Gabelsbergerstraße, Regensburg 18:23:00
-
Dachauplatz, Regensburg 18:25:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 18:27:00
Route:
-
Gh Federl, Tegernheim
-
Weinbergstraße, Tegernheim 18:23:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 18:25:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 18:26:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 18:27:00
-
Sulzbach Neue Brücke, Donaustauf 18:29:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 18:30:00
-
Sulzbach Dorfplatz, Donaustauf 18:31:00