Haltestelle Stuttgart Rathaus in Stuttgart
Hauptstätter Strasse ,
70173Stuttgart
The next departure is direction Pragsattel, Stuttgart.
Route:
-
Rathaus, Stuttgart
-
Wilhelmsbau, Stuttgart 13:32:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 13:34:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 13:36:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 13:38:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 13:40:00
-
Hölderlinstraße, Stuttgart 13:41:00
-
Dillmannstraße, Stuttgart 13:42:00
-
Ehrenhalde, Stuttgart 13:43:00
-
Schottstraße, Stuttgart 13:45:00
-
Viktor-Köchl-Weg, Stuttgart 13:46:00
-
Doggenburg, Stuttgart 13:46:00
-
Am Bismarckturm, Stuttgart 13:48:00
-
Feuerbacher Weg, Stuttgart 13:49:00
-
Killesberg, Stuttgart 13:51:00
-
Oskar-Schlemmer-Straße, Stuttgart 13:52:00
-
Höhenfreibad, Stuttgart 13:53:00
-
Pragsattel, Stuttgart 13:55:00
Route:
-
Rathaus, Stuttgart
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:34:00
-
Olgaeck, Stuttgart 13:35:00
-
Wilhelm-/Olgastraße, Stuttgart 13:37:00
-
Falbenhennenstraße, Stuttgart 13:38:00
-
Zellerstraße, Stuttgart 13:40:00
-
Markuskirche, Stuttgart 13:42:00
-
Lehenstraße, Stuttgart 13:43:00
-
Marienplatz, Stuttgart 13:45:00
-
Mörikestraße, Stuttgart 13:46:00
-
Marien-/Silberburgstraße, Stuttgart 13:47:00
-
Feuersee, Stuttgart 13:48:00
Route:
-
Rathaus, Stuttgart
-
Stadtmitte, Stuttgart 13:32:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 13:34:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 13:35:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 13:36:00
-
Russische Kirche, Stuttgart 13:37:00
-
Hölderlinplatz, Stuttgart 13:39:00
Route:
-
Rathaus, Stuttgart
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:32:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:34:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:35:00
-
Stöckach, Stuttgart 13:36:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 13:38:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 13:39:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 13:40:00
-
Ostheim Leo-Vetter-Bad, Stuttgart 13:41:00
-
Gaisburg, Stuttgart 13:43:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 13:44:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 13:45:00
-
Im Degen, Stuttgart 13:46:00
-
Inselstraße, Stuttgart 13:48:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 13:49:00
-
Untertürkheim, Stuttgart 13:51:00
Route:
-
Rathaus, Stuttgart
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:34:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:36:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:37:00
-
Stöckach, Stuttgart 13:38:00
-
Metzstraße, Stuttgart 13:40:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 13:41:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 13:43:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 13:44:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 13:46:00
-
Kursaal, Stuttgart 13:47:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 13:49:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 13:50:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 13:51:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 13:53:00
-
Neugereut, Stuttgart 13:55:00
Route:
-
Rathaus, Stuttgart
-
Stadtmitte, Stuttgart 13:36:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 13:38:00
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 13:40:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 13:41:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 13:42:00
-
Vogelsang, Stuttgart 13:43:00