Haltestelle Schwab-/Reinsburgstraße in Stuttgart
Schwabstrasse 7,
70178Stuttgart
The next departure is direction Heslach Vogelrain, Stuttgart.
Route:
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart
-
Rotebühl-/Reinsburgstraße, Stuttgart 16:43:00
-
Bismarckstaffel, Stuttgart 16:44:00
-
Westbahnhof, Stuttgart 16:46:00
-
Birkenkopf, Stuttgart 16:49:00
-
Tennisplatz, Stuttgart 16:50:00
-
Metzgerhau, Stuttgart 16:51:00
-
Forsthaus II, Stuttgart 16:54:00
-
Solitude, Stuttgart 16:56:00
-
Klinik Schillerhöhe, Gerlingen 16:58:00
-
Gerlinger Tor, Gerlingen 16:59:00
-
Schillerhöhe Bosch, Gerlingen 17:00:00
-
Waldsiedlung, Gerlingen 17:01:00
-
Bopserwaldstraße, Gerlingen 17:02:00
-
Ramtel, Gerlingen 17:02:00
-
Golfplatz, Leonberg (Württ) 17:05:00
-
Engelberg, Leonberg (Württ) 17:06:00
-
Bildstöckle, Leonberg (Württ) 17:07:00
-
Altstadt, Leonberg (Württ) 17:09:00
-
Törlensweg, Leonberg (Württ) 17:10:00
-
Johannes-Kepler-Gymnasium, Leonberg (Württ) 17:11:00
-
Bahnhof, Leonberg (Württ) 17:13:00
-
Römerstraße, Leonberg (Württ) 17:18:00
-
Eltingen Leo-Center, Leonberg (Württ) 17:20:00
-
Eltingen Mörike-Schule, Leonberg (Württ) 17:22:00
-
Eltingen Carl-Schmincke-Straße, Leonberg (Württ) 17:23:00
-
Eltingen Glemseckstraße, Leonberg (Württ) 17:24:00
-
Eltingen Tiroler Straße, Leonberg (Württ) 17:26:00
-
Ramtel Hirschberger Straße, Leonberg (Württ) 17:27:00
-
Ramtel Göppinger Straße, Leonberg (Württ) 17:29:00
-
Eltingen Leonberger Dreieck, Leonberg (Württ) 17:31:00
-
Schumisberg, Leonberg (Württ) 17:33:00
-
Rappenhof, Leonberg (Württ) 17:34:00
-
Glemseck, Leonberg (Württ) 17:34:00
-
Krummbachtal, Gerlingen 17:36:00
-
Glemstal, Gerlingen 17:37:00
-
Bruderhaus, Stuttgart 17:39:00
-
Schattengrund, Stuttgart 17:40:00
-
Am Schattwald, Stuttgart 17:41:00
-
Büsnauer Platz, Stuttgart 17:42:00
-
Ob dem Steinbach, Stuttgart 17:43:00
-
Max-Planck-Institute, Stuttgart 17:44:00
-
Lauchhau, Stuttgart 17:46:00
-
Nobelstraße, Stuttgart 17:47:00
-
Schranne, Stuttgart 17:48:00
-
Universität, Stuttgart 17:48:00
-
Rudolf-Sophien-Stift, Stuttgart 17:52:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 17:57:00
Route:
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart
-
Silberburg-/Reinsburgstraße, Stuttgart 16:43:00
-
Feuersee, Stuttgart 16:46:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 16:49:00
Route:
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart
-
Schwabstraße, Stuttgart 16:46:00
-
Stuttgart West Bismarckplatz 16:48:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 16:49:00
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 16:50:00
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 16:52:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 16:53:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 16:54:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 16:55:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 16:58:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 17:01:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 17:02:00
-
Urachstraße, Stuttgart 17:04:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 17:05:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 17:07:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 17:08:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 17:10:00
-
Gablenberg, Stuttgart 17:11:00
-
Planckstraße, Stuttgart 17:13:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 17:14:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 17:15:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 17:17:00
-
Olgaeck, Stuttgart 17:18:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 17:21:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 17:23:00
Route:
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart
-
Schickhardtschule, Stuttgart 16:48:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 16:49:00
Route:
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart
-
Schwabstraße, Stuttgart 17:01:00
-
Stuttgart West Bismarckplatz 17:03:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 17:04:00
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 17:05:00
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 17:07:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 17:08:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 17:09:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 17:10:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 17:13:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 17:16:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 17:17:00
-
Urachstraße, Stuttgart 17:19:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 17:20:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 17:22:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 17:23:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 17:25:00
-
Gablenberg, Stuttgart 17:26:00
-
Planckstraße, Stuttgart 17:28:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 17:29:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 17:30:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 17:32:00
-
Olgaeck, Stuttgart 17:33:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 17:36:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 17:38:00
Route:
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart
-
Schickhardtschule, Stuttgart 17:03:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 17:04:00