Haltestelle Schwab-/Bebelstraße in Stuttgart
Schwabstrasse 87,
70193Stuttgart
The next departure is direction Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart.
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Stuttgart West Bismarckplatz 16:02:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 16:04:00
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 16:05:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 16:07:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 16:08:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 16:02:00
-
Vogelsang, Stuttgart 16:03:00
-
Herderplatz, Stuttgart 16:05:00
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 16:06:00
-
Beethovenstraße, Stuttgart 16:07:00
-
Millöckerstraße, Stuttgart 16:08:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 16:09:00
-
Botnang, Stuttgart 16:11:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 16:03:00
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 16:04:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 16:06:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 16:08:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 16:09:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 16:12:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 16:15:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 16:17:00
-
Urachstraße, Stuttgart 16:18:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 16:20:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 16:21:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 16:23:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 16:25:00
-
Gablenberg, Stuttgart 16:26:00
-
Planckstraße, Stuttgart 16:28:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 16:29:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 16:30:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 16:32:00
-
Olgaeck, Stuttgart 16:33:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 16:36:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 16:38:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 16:07:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 16:09:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 16:11:00
-
Rathaus, Stuttgart 16:13:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 16:14:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 16:16:00
-
Neckartor, Stuttgart 16:17:00
-
Stöckach, Stuttgart 16:18:00
-
Metzstraße, Stuttgart 16:20:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 16:21:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 16:23:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 16:24:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 16:26:00
-
Kursaal, Stuttgart 16:27:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 16:29:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 16:30:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 16:31:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 16:33:00
-
Neugereut, Stuttgart 16:35:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Stuttgart West Bismarckplatz 16:09:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 16:11:00
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 16:12:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 16:14:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 16:15:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 16:08:00
-
Vogelsang, Stuttgart 16:09:00
-
Herderplatz, Stuttgart 16:11:00
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 16:12:00
-
Beethovenstraße, Stuttgart 16:13:00
-
Millöckerstraße, Stuttgart 16:14:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 16:15:00
-
Botnang, Stuttgart 16:17:00