Haltestelle Schwab-/Bebelstraße in Stuttgart
Schwabstrasse 87,
70193Stuttgart
The next departure is direction Botnang, Stuttgart.
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 17:46:00
-
Vogelsang, Stuttgart 17:48:00
-
Herderplatz, Stuttgart 17:49:00
-
Herbsthalde, Stuttgart 17:50:00
-
Wielandstraße, Stuttgart 17:51:00
-
Botnanger Sattel, Stuttgart 17:53:00
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 17:55:00
-
Beethovenstraße, Stuttgart 17:56:00
-
Millöckerstraße, Stuttgart 17:57:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 17:58:00
-
Botnang, Stuttgart 18:00:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Stuttgart West Bismarckplatz 17:47:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 17:49:00
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 17:50:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 17:52:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 17:53:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 17:47:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 17:49:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 17:51:00
-
Rathaus, Stuttgart 17:53:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 17:54:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 17:56:00
-
Neckartor, Stuttgart 17:57:00
-
Stöckach, Stuttgart 17:58:00
-
Metzstraße, Stuttgart 18:00:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 18:01:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 18:03:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 18:04:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 18:06:00
-
Kursaal, Stuttgart 18:07:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 18:09:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 18:10:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 18:11:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 18:13:00
-
Neugereut, Stuttgart 18:15:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 17:48:00
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 17:49:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 17:51:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 17:53:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 17:54:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 17:57:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 18:00:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 18:02:00
-
Urachstraße, Stuttgart 18:03:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 18:05:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 18:06:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 18:08:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 18:10:00
-
Gablenberg, Stuttgart 18:11:00
-
Planckstraße, Stuttgart 18:13:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 18:14:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 18:15:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 18:17:00
-
Olgaeck, Stuttgart 18:18:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 18:21:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 18:23:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 17:48:00
-
Vogelsang, Stuttgart 17:49:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 17:51:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 17:53:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 17:55:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 17:56:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 17:58:00
-
Neckartor, Stuttgart 17:59:00
-
Stöckach, Stuttgart 18:00:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 18:02:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 18:03:00
-
Raitelsberg, Stuttgart 18:04:00
-
Schlachthof, Stuttgart 18:05:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 18:07:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 18:08:00
-
Im Degen, Stuttgart 18:09:00
-
Inselstraße, Stuttgart 18:10:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 18:12:00
-
Wangen Marktplatz, Stuttgart 18:13:00
-
Hedelfinger Straße, Stuttgart 18:15:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 18:17:00