Haltestelle Schwab-/Bebelstraße in Stuttgart
Schwabstrasse 87,
70193Stuttgart
The next departure is direction Botnang, Stuttgart.
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 15:56:00
-
Vogelsang, Stuttgart 15:58:00
-
Herderplatz, Stuttgart 15:59:00
-
Herbsthalde, Stuttgart 16:00:00
-
Wielandstraße, Stuttgart 16:01:00
-
Botnanger Sattel, Stuttgart 16:03:00
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 16:05:00
-
Beethovenstraße, Stuttgart 16:06:00
-
Millöckerstraße, Stuttgart 16:07:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 16:08:00
-
Botnang, Stuttgart 16:10:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 15:57:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 15:59:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 16:01:00
-
Rathaus, Stuttgart 16:03:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 16:04:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 16:06:00
-
Neckartor, Stuttgart 16:07:00
-
Stöckach, Stuttgart 16:08:00
-
Metzstraße, Stuttgart 16:10:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 16:11:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 16:13:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 16:14:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 16:16:00
-
Kursaal, Stuttgart 16:17:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 16:19:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 16:20:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 16:21:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 16:23:00
-
Neugereut, Stuttgart 16:25:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Stuttgart West Bismarckplatz 15:59:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 16:01:00
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 16:02:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 16:03:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 16:04:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 15:58:00
-
Vogelsang, Stuttgart 15:59:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 16:01:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 16:03:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 16:05:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 16:06:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 16:08:00
-
Neckartor, Stuttgart 16:09:00
-
Stöckach, Stuttgart 16:10:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 16:12:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 16:13:00
-
Raitelsberg, Stuttgart 16:14:00
-
Schlachthof, Stuttgart 16:15:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 16:17:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 16:18:00
-
Im Degen, Stuttgart 16:19:00
-
Inselstraße, Stuttgart 16:20:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 16:22:00
-
Wangen Marktplatz, Stuttgart 16:23:00
-
Hedelfinger Straße, Stuttgart 16:25:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 16:27:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 16:02:00
-
Vogelsang, Stuttgart 16:03:00