Haltestelle Schwab-/Bebelstraße in Stuttgart
Schwabstrasse 87,
70193Stuttgart
The next departure is direction Neugereut, Stuttgart.
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 10:57:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 10:59:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 11:01:00
-
Rathaus, Stuttgart 11:03:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 11:04:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 11:06:00
-
Neckartor, Stuttgart 11:07:00
-
Stöckach, Stuttgart 11:08:00
-
Metzstraße, Stuttgart 11:10:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 11:11:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 11:13:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 11:14:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 11:16:00
-
Kursaal, Stuttgart 11:17:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 11:19:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 11:20:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 11:21:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 11:23:00
-
Neugereut, Stuttgart 11:25:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 10:58:00
-
Vogelsang, Stuttgart 10:59:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 11:01:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 11:03:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 11:05:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 11:06:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 11:08:00
-
Neckartor, Stuttgart 11:09:00
-
Stöckach, Stuttgart 11:10:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 11:12:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 11:13:00
-
Raitelsberg, Stuttgart 11:14:00
-
Schlachthof, Stuttgart 11:15:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 11:17:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 11:18:00
-
Im Degen, Stuttgart 11:19:00
-
Inselstraße, Stuttgart 11:20:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 11:22:00
-
Wangen Marktplatz, Stuttgart 11:23:00
-
Hedelfinger Straße, Stuttgart 11:25:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 11:27:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 11:03:00
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 11:04:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 11:06:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 11:08:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 11:09:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 11:12:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 11:15:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 11:17:00
-
Urachstraße, Stuttgart 11:18:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 11:20:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 11:21:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 11:23:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 11:25:00
-
Gablenberg, Stuttgart 11:26:00
-
Planckstraße, Stuttgart 11:28:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 11:29:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 11:30:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 11:32:00
-
Olgaeck, Stuttgart 11:33:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 11:36:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 11:38:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 11:02:00
-
Vogelsang, Stuttgart 11:03:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Stuttgart West Bismarckplatz 11:05:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 11:07:00
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 11:08:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 11:10:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 11:11:00