Haltestelle Schwab-/Bebelstraße in Stuttgart
Schwabstrasse 87,
70193Stuttgart
The next departure is direction Vogelsang, Stuttgart.
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 13:28:00
-
Vogelsang, Stuttgart 13:29:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 13:31:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 13:33:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 13:35:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 13:36:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:38:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:39:00
-
Stöckach, Stuttgart 13:40:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 13:42:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 13:43:00
-
Raitelsberg, Stuttgart 13:44:00
-
Schlachthof, Stuttgart 13:45:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 13:47:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 13:48:00
-
Im Degen, Stuttgart 13:49:00
-
Inselstraße, Stuttgart 13:50:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 13:52:00
-
Wangen Marktplatz, Stuttgart 13:53:00
-
Hedelfinger Straße, Stuttgart 13:55:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 13:57:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Stuttgart West Bismarckplatz 13:32:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 13:34:00
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 13:35:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 13:37:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 13:38:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 13:32:00
-
Vogelsang, Stuttgart 13:33:00
-
Herderplatz, Stuttgart 13:35:00
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 13:36:00
-
Beethovenstraße, Stuttgart 13:37:00
-
Millöckerstraße, Stuttgart 13:38:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 13:39:00
-
Botnang, Stuttgart 13:41:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 13:33:00
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 13:34:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 13:36:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 13:38:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 13:39:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 13:42:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:45:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 13:47:00
-
Urachstraße, Stuttgart 13:48:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 13:50:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 13:51:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 13:53:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 13:55:00
-
Gablenberg, Stuttgart 13:56:00
-
Planckstraße, Stuttgart 13:58:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 13:59:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 14:00:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 14:02:00
-
Olgaeck, Stuttgart 14:03:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 14:06:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 14:08:00
Route:
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 13:37:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 13:39:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 13:41:00
-
Rathaus, Stuttgart 13:43:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:44:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:46:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:47:00
-
Stöckach, Stuttgart 13:48:00
-
Metzstraße, Stuttgart 13:50:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 13:51:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 13:53:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 13:54:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 13:56:00
-
Kursaal, Stuttgart 13:57:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 13:59:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 14:00:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 14:01:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 14:03:00
-
Neugereut, Stuttgart 14:05:00