Haltestelle Schloss-/Johannesstraße in Stuttgart
Johannesstrasse ,
70176Stuttgart
The next departure is direction Rohr Mitte, Stuttgart.
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 03:48:00
-
Stuttgart West Bismarckplatz 03:49:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 03:50:00
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 03:51:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 03:52:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 03:53:00
-
Dornhaldenstraße, Stuttgart 03:54:00
-
Lerchenrainschule, Stuttgart 03:55:00
-
Waldeck, Stuttgart 03:59:00
-
Kaltental, Stuttgart 04:00:00
-
Engelboldstraße, Stuttgart 04:01:00
-
Fauststraße, Stuttgart 04:03:00
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart 04:05:00
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart 04:05:00
-
Waldburgstraße, Stuttgart 04:07:00
-
Pestalozzi-Schule, Stuttgart 04:07:00
-
Albblick, Stuttgart 04:08:00
-
Am Ochsenwald, Stuttgart 04:09:00
-
Rohrer Höhe, Stuttgart 04:09:00
-
Thingstraße, Stuttgart 04:11:00
-
Rohr Mitte, Stuttgart 04:13:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 04:11:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 04:12:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 04:14:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 04:15:00
-
Neckartor, Stuttgart 04:16:00
-
Stöckach, Stuttgart 04:17:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 04:19:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 04:20:00
-
Raitelsberg, Stuttgart 04:21:00
-
Schlachthof, Stuttgart 04:22:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 04:23:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 04:24:00
-
Im Degen, Stuttgart 04:25:00
-
Inselstraße, Stuttgart 04:27:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 04:28:00
-
Wangen Marktplatz, Stuttgart 04:30:00
-
Hedelfinger Straße, Stuttgart 04:31:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 04:33:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 04:41:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 04:42:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 04:44:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 04:45:00
-
Neckartor, Stuttgart 04:46:00
-
Stöckach, Stuttgart 04:47:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 04:49:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 04:50:00
-
Raitelsberg, Stuttgart 04:51:00
-
Schlachthof, Stuttgart 04:52:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 04:53:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 04:54:00
-
Im Degen, Stuttgart 04:55:00
-
Inselstraße, Stuttgart 04:57:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 04:58:00
-
Wangen Marktplatz, Stuttgart 05:00:00
-
Hedelfinger Straße, Stuttgart 05:01:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 05:03:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 04:42:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 04:43:00
-
Rathaus, Stuttgart 04:45:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 04:46:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 04:48:00
-
Neckartor, Stuttgart 04:49:00
-
Stöckach, Stuttgart 04:50:00
-
Metzstraße, Stuttgart 04:52:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 04:53:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 04:55:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 04:56:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 04:58:00
-
Kursaal, Stuttgart 04:59:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 05:01:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 05:02:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 05:03:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 05:05:00
-
Neugereut, Stuttgart 05:07:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 04:43:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 04:44:00
-
Vogelsang, Stuttgart 04:45:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 04:55:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 04:56:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 04:58:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 04:59:00
-
Neckartor, Stuttgart 05:00:00
-
Stöckach, Stuttgart 05:01:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 05:03:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 05:04:00
-
Raitelsberg, Stuttgart 05:05:00
-
Schlachthof, Stuttgart 05:06:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 05:07:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 05:08:00
-
Im Degen, Stuttgart 05:09:00
-
Inselstraße, Stuttgart 05:11:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 05:12:00
-
Wangen Marktplatz, Stuttgart 05:14:00
-
Hedelfinger Straße, Stuttgart 05:15:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 05:17:00