Haltestelle Schloss-/Johannesstraße in Stuttgart
Johannesstrasse ,
70176Stuttgart
The next departure is direction Neugereut, Stuttgart.
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 13:49:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 13:51:00
-
Rathaus, Stuttgart 13:53:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:54:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:56:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:57:00
-
Stöckach, Stuttgart 13:58:00
-
Metzstraße, Stuttgart 14:00:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 14:01:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 14:03:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 14:04:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 14:06:00
-
Kursaal, Stuttgart 14:07:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 14:09:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 14:10:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 14:11:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 14:13:00
-
Neugereut, Stuttgart 14:15:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 13:48:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 13:50:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 13:52:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 13:51:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 13:52:00
-
Vogelsang, Stuttgart 13:53:00
-
Herderplatz, Stuttgart 13:55:00
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 13:56:00
-
Beethovenstraße, Stuttgart 13:57:00
-
Millöckerstraße, Stuttgart 13:58:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 13:59:00
-
Botnang, Stuttgart 14:01:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 13:53:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 13:55:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 13:56:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:58:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:59:00
-
Stöckach, Stuttgart 14:00:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 14:02:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 14:03:00
-
Raitelsberg, Stuttgart 14:04:00
-
Schlachthof, Stuttgart 14:05:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 14:07:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 14:08:00
-
Im Degen, Stuttgart 14:09:00
-
Inselstraße, Stuttgart 14:10:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 14:12:00
-
Wangen Marktplatz, Stuttgart 14:13:00
-
Hedelfinger Straße, Stuttgart 14:15:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 14:17:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Feuersee, Stuttgart 13:57:00
-
Marien-/Silberburgstraße, Stuttgart 13:59:00
-
Mörikestraße, Stuttgart 13:59:00
-
Marienplatz, Stuttgart 14:00:00
-
Marienhospital, Stuttgart 14:03:00
-
Dornhaldenstraße, Stuttgart 14:06:00
-
Lerchenrainschule, Stuttgart 14:07:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 13:57:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 13:58:00
-
Vogelsang, Stuttgart 13:59:00