Haltestelle Schloss-/Johannesstraße in Stuttgart
Johannesstrasse ,
70176Stuttgart
The next departure is direction Vogelsang, Stuttgart.
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 12:57:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 12:58:00
-
Vogelsang, Stuttgart 12:59:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 12:59:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 13:01:00
-
Rathaus, Stuttgart 13:03:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:04:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:06:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:07:00
-
Stöckach, Stuttgart 13:08:00
-
Metzstraße, Stuttgart 13:10:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 13:11:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 13:13:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 13:14:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 13:16:00
-
Kursaal, Stuttgart 13:17:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 13:19:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 13:20:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 13:21:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 13:23:00
-
Neugereut, Stuttgart 13:25:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 12:58:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 13:00:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 13:02:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 13:01:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 13:02:00
-
Vogelsang, Stuttgart 13:03:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 13:03:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 13:05:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 13:06:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:08:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:09:00
-
Stöckach, Stuttgart 13:10:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 13:12:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 13:13:00
-
Raitelsberg, Stuttgart 13:14:00
-
Schlachthof, Stuttgart 13:15:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 13:17:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 13:18:00
-
Im Degen, Stuttgart 13:19:00
-
Inselstraße, Stuttgart 13:20:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 13:22:00
-
Wangen Marktplatz, Stuttgart 13:23:00
-
Hedelfinger Straße, Stuttgart 13:25:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 13:27:00
Route:
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart
-
Feuersee, Stuttgart 13:07:00
-
Marien-/Silberburgstraße, Stuttgart 13:09:00
-
Mörikestraße, Stuttgart 13:09:00
-
Marienplatz, Stuttgart 13:10:00
-
Marienhospital, Stuttgart 13:13:00
-
Dornhaldenstraße, Stuttgart 13:16:00
-
Lerchenrainschule, Stuttgart 13:17:00