Haltestelle Schillerplatz in Stuttgart
Hauptstrasse 5,
70563Stuttgart
The next departure is direction Heslach Vogelrain, Stuttgart.
Route:
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart
-
Fauststraße, Stuttgart 01:59:00
-
Vaihingen Viadukt, Stuttgart 01:59:00
-
Engelboldstraße, Stuttgart 02:01:00
-
Kaltental, Stuttgart 02:01:00
-
Waldeck, Stuttgart 02:03:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 02:04:00
Route:
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart
-
Fauststraße, Stuttgart 02:05:00
-
Vaihingen Viadukt, Stuttgart 02:05:00
-
Engelboldstraße, Stuttgart 02:07:00
-
Kaltental, Stuttgart 02:07:00
-
Waldeck, Stuttgart 02:09:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 02:10:00
Route:
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart
-
Fauststraße, Stuttgart 02:12:00
-
Vaihingen Viadukt, Stuttgart 02:12:00
-
Engelboldstraße, Stuttgart 02:14:00
-
Kaltental, Stuttgart 02:14:00
-
Waldeck, Stuttgart 02:16:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 02:17:00
Route:
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart
-
Fauststraße, Stuttgart 02:22:00
-
Vaihingen Viadukt, Stuttgart 02:22:00
-
Engelboldstraße, Stuttgart 02:24:00
-
Kaltental, Stuttgart 02:24:00
-
Waldeck, Stuttgart 02:26:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 02:27:00
Route:
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart 02:25:00
-
Waldburgstraße, Stuttgart 02:27:00
-
Pestalozzi-Schule, Stuttgart 02:27:00
-
Albblick, Stuttgart 02:28:00
-
Am Ochsenwald, Stuttgart 02:29:00
-
Rohrer Höhe, Stuttgart 02:29:00
-
Thingstraße, Stuttgart 02:31:00
-
Rohr Mitte, Stuttgart 02:33:00
-
Rohr, Stuttgart 02:33:00
-
Osterbronnstraße, Stuttgart 02:34:00
-
Dürrlewang, Stuttgart 02:34:00
-
Berufsbildungszentrum, Stuttgart 02:35:00
-
Wallgraben, Stuttgart 02:37:00
-
Wallgraben, Stuttgart 02:37:00
-
Vaihinger Straße, Stuttgart 02:39:00
-
Filderbahnstraße, Stuttgart 02:40:00
-
Albschule, Stuttgart 02:43:00
-
Wurmlinger Straße, Stuttgart 02:44:00
-
Degerloch Epplestraße, Stuttgart 02:45:00
-
Karl-Pfaff-Straße, Stuttgart 02:46:00
-
Weinsteige, Stuttgart 02:47:00
-
Altenbergstaffel, Stuttgart 02:48:00
-
Neue Weinsteige 61, Stuttgart 02:49:00
-
Bopser, Stuttgart 02:50:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 02:56:00
Route:
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart
-
Vaihingen Schillerplatz, Stuttgart 02:55:00
-
Waldburgstraße, Stuttgart 02:57:00
-
Pestalozzi-Schule, Stuttgart 02:57:00
-
Albblick, Stuttgart 02:58:00
-
Am Ochsenwald, Stuttgart 02:59:00
-
Rohrer Höhe, Stuttgart 02:59:00
-
Thingstraße, Stuttgart 03:01:00
-
Rohr Mitte, Stuttgart 03:03:00
-
Rohr, Stuttgart 03:03:00
-
Osterbronnstraße, Stuttgart 03:04:00
-
Dürrlewang, Stuttgart 03:04:00
-
Berufsbildungszentrum, Stuttgart 03:05:00
-
Wallgraben, Stuttgart 03:07:00
-
Wallgraben, Stuttgart 03:07:00
-
Vaihinger Straße, Stuttgart 03:09:00
-
Filderbahnstraße, Stuttgart 03:10:00
-
Albschule, Stuttgart 03:13:00
-
Wurmlinger Straße, Stuttgart 03:14:00
-
Degerloch Epplestraße, Stuttgart 03:15:00
-
Karl-Pfaff-Straße, Stuttgart 03:16:00
-
Weinsteige, Stuttgart 03:17:00
-
Altenbergstaffel, Stuttgart 03:18:00
-
Neue Weinsteige 61, Stuttgart 03:19:00
-
Bopser, Stuttgart 03:20:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 03:26:00