Haltestelle Rosenberg-/Seidenstraße in Stuttgart
Seidenstrasse ,
70174Stuttgart
The next departure is direction Pragsattel, Stuttgart.
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Linden-Museum, Stuttgart 11:00:00
-
Hölderlinstraße, Stuttgart 11:02:00
-
Dillmannstraße, Stuttgart 11:03:00
-
Ehrenhalde, Stuttgart 11:04:00
-
Schottstraße, Stuttgart 11:05:00
-
Viktor-Köchl-Weg, Stuttgart 11:07:00
-
Doggenburg, Stuttgart 11:08:00
-
Am Bismarckturm, Stuttgart 11:09:00
-
Feuerbacher Weg, Stuttgart 11:11:00
-
Killesberg, Stuttgart 11:13:00
-
Oskar-Schlemmer-Straße, Stuttgart 11:14:00
-
Höhenfreibad, Stuttgart 11:15:00
-
Pragsattel, Stuttgart 11:17:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Linden-Museum, Stuttgart 11:08:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 11:09:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 11:12:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 11:15:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 11:17:00
-
Urachstraße, Stuttgart 11:18:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 11:20:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 11:21:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 11:23:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 11:25:00
-
Gablenberg, Stuttgart 11:26:00
-
Planckstraße, Stuttgart 11:28:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 11:29:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 11:30:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 11:32:00
-
Olgaeck, Stuttgart 11:33:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 11:36:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 11:38:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Russische Kirche, Stuttgart 11:07:00
-
Hölderlinplatz, Stuttgart 11:09:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Linden-Museum, Stuttgart 11:10:00
-
Hölderlinstraße, Stuttgart 11:12:00
-
Dillmannstraße, Stuttgart 11:13:00
-
Ehrenhalde, Stuttgart 11:14:00
-
Schottstraße, Stuttgart 11:15:00
-
Viktor-Köchl-Weg, Stuttgart 11:17:00
-
Doggenburg, Stuttgart 11:18:00
-
Am Bismarckturm, Stuttgart 11:19:00
-
Feuerbacher Weg, Stuttgart 11:21:00
-
Killesberg, Stuttgart 11:23:00
-
Oskar-Schlemmer-Straße, Stuttgart 11:24:00
-
Höhenfreibad, Stuttgart 11:25:00
-
Pragsattel, Stuttgart 11:27:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 11:11:00
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 11:12:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 11:14:00
-
Stuttgart West Bismarckplatz 11:15:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 11:17:00
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 11:18:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 11:20:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 11:21:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 11:12:00