Haltestelle Rosenberg-/Seidenstraße in Stuttgart
Seidenstrasse ,
70174Stuttgart
The next departure is direction Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart.
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 19:42:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 19:46:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 19:47:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 19:49:00
-
Rathaus, Stuttgart 19:51:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 19:52:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 19:54:00
-
Neckartor, Stuttgart 19:55:00
-
Stöckach, Stuttgart 19:56:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 19:58:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 19:59:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 20:00:00
-
Ostheim Leo-Vetter-Bad, Stuttgart 20:01:00
-
Gaisburg, Stuttgart 20:03:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 20:04:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 20:05:00
-
Im Degen, Stuttgart 20:06:00
-
Inselstraße, Stuttgart 20:08:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 20:09:00
-
Untertürkheim, Stuttgart 20:11:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Russische Kirche, Stuttgart 19:47:00
-
Hölderlinplatz, Stuttgart 19:49:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Linden-Museum, Stuttgart 19:48:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 19:49:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 19:52:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 19:55:00
-
Friedenstraße, Stuttgart 19:57:00
-
Urachstraße, Stuttgart 19:58:00
-
Schwarenbergstraße, Stuttgart 20:00:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 20:01:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 20:03:00
-
Libanonstraße, Stuttgart 20:05:00
-
Gablenberg, Stuttgart 20:06:00
-
Planckstraße, Stuttgart 20:08:00
-
Straußstaffel, Stuttgart 20:09:00
-
Heidehofstraße, Stuttgart 20:10:00
-
Eugensplatz, Stuttgart 20:12:00
-
Olgaeck, Stuttgart 20:13:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 20:16:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 20:18:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Linden-Museum, Stuttgart 19:50:00
-
Hölderlinstraße, Stuttgart 19:52:00
-
Dillmannstraße, Stuttgart 19:53:00
-
Ehrenhalde, Stuttgart 19:54:00
-
Schottstraße, Stuttgart 19:55:00
-
Viktor-Köchl-Weg, Stuttgart 19:57:00
-
Doggenburg, Stuttgart 19:58:00
-
Am Bismarckturm, Stuttgart 19:59:00
-
Feuerbacher Weg, Stuttgart 20:01:00
-
Killesberg, Stuttgart 20:03:00
-
Oskar-Schlemmer-Straße, Stuttgart 20:04:00
-
Höhenfreibad, Stuttgart 20:05:00
-
Pragsattel, Stuttgart 20:07:00
Route:
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 19:51:00
-
Rosenbergplatz, Stuttgart 19:52:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 19:54:00
-
Stuttgart West Bismarckplatz 19:55:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 19:57:00
-
Schwab-/Reinsburgstraße, Stuttgart 19:58:00
-
Schickhardtschule, Stuttgart 20:00:00
-
Erwin-Schoettle-Platz, Stuttgart 20:01:00