Haltestelle Nürnberger Straße in Stuttgart
Nürnberger Straße 34,
70374Stuttgart
The next departure is direction Backnang.
Route:
-
Stuttgart Nürnberger Str.
-
Stuttgart-Sommerrain 14:39:00
-
Fellbach 14:41:00
-
Waiblingen 14:44:00
-
Neustadt-Hohenacker 14:48:00
-
Schwaikheim 14:51:00
-
Winnenden 14:54:00
-
Nellmersbach 14:56:00
-
Maubach 14:59:00
-
Backnang 15:03:00
Route:
-
Stuttgart Nürnberger Str.
-
Stuttgart-Bad Cannstatt 14:40:00
-
Stuttgart Hbf (tief) 14:45:00
-
Stuttgart Stadtmitte 14:47:00
-
Stuttgart Feuersee 14:48:00
-
Stuttgart Schwabstr. 14:50:00
-
Stuttgart Universität 14:55:00
-
Stuttgart-Österfeld 14:57:00
-
Stuttgart-Vaihingen 14:59:00
Route:
-
Nürnberger Straße, Stuttgart
-
Augsburger Platz, Stuttgart 14:42:00
-
Uff-Kirchhof, Stuttgart 14:43:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 14:46:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 14:48:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 14:50:00
-
Metzstraße, Stuttgart 14:52:00
-
Stöckach, Stuttgart 14:53:00
-
Neckartor, Stuttgart 14:54:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 14:56:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 14:57:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 14:59:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 15:00:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 15:01:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 15:03:00
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 15:05:00
-
Marienplatz, Stuttgart 15:06:00
Route:
-
Stuttgart Nürnberger Str.
-
Stuttgart-Sommerrain 14:44:00
-
Fellbach 14:46:00
-
Waiblingen 14:49:00
-
Rommelshausen 14:52:00
-
Stetten-Beinstein 14:54:00
-
Endersbach 14:56:00
-
Beutelsbach 14:58:00
-
Grunbach 15:00:00
-
Geradstetten 15:02:00
-
Winterbach(b Schorndorf) 15:05:00
-
Weiler(Rems) 15:07:00
-
Schorndorf 15:10:00
Route:
-
Augsburger Platz, Stuttgart
-
Uff-Kirchhof, Stuttgart 14:43:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 14:46:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 14:48:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 14:50:00
-
Metzstraße, Stuttgart 14:52:00
-
Stöckach, Stuttgart 14:53:00
-
Neckartor, Stuttgart 14:54:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 14:56:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 14:57:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 14:59:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 15:00:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 15:01:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 15:03:00
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 15:05:00
-
Marienplatz, Stuttgart 15:06:00
Route:
-
Augsburger Platz, Stuttgart
-
Nürnberger Straße, Stuttgart 14:45:00
-
Antwerpener Straße, Stuttgart 14:46:00
-
Beskidenstraße, Stuttgart 14:48:00
-
Höhenstraße, Fellbach 14:49:00
-
Esslinger Straße, Fellbach 14:51:00
-
Schwabenlandhalle, Fellbach 14:53:00
-
Lutherkirche, Fellbach 14:55:00