Haltestelle Millöckerstraße in Stuttgart
Regerstrasse 60,
70195Stuttgart
The next departure is direction Botnang, Stuttgart.
Route:
-
Millöckerstraße, Stuttgart
-
Eltinger Straße, Stuttgart 04:10:00
-
Botnang, Stuttgart 04:12:00
Route:
-
Millöckerstraße, Stuttgart
-
Eltinger Straße, Stuttgart 04:34:00
-
Botnang, Stuttgart 04:36:00
Route:
-
Millöckerstraße, Stuttgart
-
Beethovenstraße, Stuttgart 04:44:00
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 04:45:00
-
Herderplatz, Stuttgart 04:46:00
-
Vogelsang, Stuttgart 04:47:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 04:48:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 04:49:00
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 04:51:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 04:53:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 04:54:00
-
Rathaus, Stuttgart 04:56:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 04:57:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 04:59:00
-
Neckartor, Stuttgart 05:00:00
-
Stöckach, Stuttgart 05:01:00
-
Metzstraße, Stuttgart 05:03:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 05:04:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 05:06:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 05:07:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 05:09:00
-
Kursaal, Stuttgart 05:10:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 05:12:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 05:13:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 05:14:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 05:16:00
-
Neugereut, Stuttgart 05:18:00
Route:
-
Millöckerstraße, Stuttgart
-
Eltinger Straße, Stuttgart 04:49:00
-
Botnang, Stuttgart 04:51:00
Route:
-
Millöckerstraße, Stuttgart
-
Beethovenstraße, Stuttgart 04:59:00
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 05:00:00
-
Herderplatz, Stuttgart 05:01:00
-
Vogelsang, Stuttgart 05:02:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 05:03:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 05:04:00
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 05:06:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 05:08:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 05:09:00
-
Rathaus, Stuttgart 05:11:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 05:12:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 05:14:00
-
Neckartor, Stuttgart 05:15:00
-
Stöckach, Stuttgart 05:16:00
-
Metzstraße, Stuttgart 05:18:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 05:19:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 05:21:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 05:22:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 05:24:00
-
Kursaal, Stuttgart 05:25:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 05:27:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 05:28:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 05:29:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 05:31:00
-
Neugereut, Stuttgart 05:33:00
Route:
-
Millöckerstraße, Stuttgart
-
Eltinger Straße, Stuttgart 05:04:00
-
Botnang, Stuttgart 05:06:00