Haltestelle Max-Eyth-See in Stuttgart
Seeblickweg ,
70378Stuttgart
The next departure is direction Mühlhausen, Stuttgart.
Route:
-
Max-Eyth-See, Stuttgart
-
Hofen, Stuttgart 06:30:00
-
Auwiesen, Stuttgart 06:31:00
-
Mühlhausen, Stuttgart 06:33:00
Route:
-
Max-Eyth-See, Stuttgart
-
Nixenweg, Stuttgart 06:31:00
-
Alpseeweg, Stuttgart 06:32:00
-
Wildgansweg, Stuttgart 06:33:00
-
Schneideräckerstraße, Stuttgart 06:34:00
-
Neugereut, Stuttgart 06:35:00
-
Marabustraße, Stuttgart 06:36:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 06:38:00
-
Zuckerberg, Stuttgart 06:38:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 06:40:00
-
Muckensturm, Stuttgart 06:40:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 06:42:00
-
Edelweißweg, Stuttgart 06:44:00
-
Sommerrain, Stuttgart 06:45:00
Route:
-
Max-Eyth-See, Stuttgart
-
Hofen, Stuttgart 06:33:00
-
Auwiesen, Stuttgart 06:34:00
-
Mühlhausen, Stuttgart 06:35:00
-
Aldingen Hornbach, Remseck am Neckar 06:38:00
-
Aldingen Mühle, Remseck am Neckar 06:39:00
-
Aldingen Brückenstraße, Remseck am Neckar 06:41:00
-
Neckargröningen Remseck, Remseck am Neckar 06:43:00
Route:
-
Max-Eyth-See, Stuttgart
-
Wagrainäcker, Stuttgart 06:34:00
-
Bottroper Straße, Stuttgart 06:36:00
-
Hallschlag, Stuttgart 06:37:00
-
Riethmüllerhaus, Stuttgart 06:39:00
-
Züricher Straße, Stuttgart 06:40:00
-
Löwentor, Stuttgart 06:41:00
-
Nordbahnhof, Stuttgart 06:43:00
-
Mittnachtstraße, Stuttgart 06:45:00
-
Milchhof, Stuttgart 06:46:00
-
Budapester Platz, Stuttgart 06:48:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 06:50:00
-
Schlossplatz, Stuttgart 06:52:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 06:53:00
-
Olgaeck, Stuttgart 06:55:00
-
Dobelstraße, Stuttgart 06:57:00
-
Bopser, Stuttgart 06:57:00
-
Weinsteige, Stuttgart 07:00:00
-
Degerloch, Stuttgart 07:02:00
-
Degerloch Albstraße, Stuttgart 07:03:00
-
Peregrinastraße, Stuttgart 07:04:00
-
Sonnenberg, Stuttgart 07:05:00
-
Riedsee, Stuttgart 07:06:00
-
Möhringen Bahnhof, Stuttgart 07:07:00
-
Vaihinger Straße, Stuttgart 07:09:00
-
SSB-Zentrum, Stuttgart 07:11:00
-
Wallgraben, Stuttgart 07:12:00
-
Lapp Kabel, Stuttgart 07:13:00
-
Dürrlewang, Stuttgart 07:15:00
Route:
-
Max-Eyth-See, Stuttgart
-
Wagrainäcker, Stuttgart 06:36:00
-
Elbestraße, Stuttgart 06:37:00
-
Freibergstraße, Stuttgart 06:39:00
-
Münster Rathaus, Stuttgart 06:40:00
-
Münster Viadukt, Stuttgart 06:41:00
-
Kraftwerk Münster, Stuttgart 06:42:00
-
Mühlsteg, Stuttgart 06:43:00
-
Rosensteinbrücke, Stuttgart 06:45:00
-
Wilhelma, Stuttgart 06:46:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 06:48:00
-
Metzstraße, Stuttgart 06:50:00
-
Stöckach, Stuttgart 06:51:00
-
Neckartor, Stuttgart 06:52:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 06:54:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 06:55:00
-
Rathaus, Stuttgart 06:56:00
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 06:58:00
-
Marienplatz, Stuttgart 06:59:00
Route:
-
Max-Eyth-See, Stuttgart
-
Hofen, Stuttgart 06:40:00
-
Auwiesen, Stuttgart 06:41:00
-
Mühlhausen, Stuttgart 06:43:00