Haltestelle Marienplatz in Stuttgart
Marienplatz 12,
70178Stuttgart
The next departure is direction Mühlhausen, Stuttgart.
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 10:55:00
-
Rathaus, Stuttgart 10:56:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 10:58:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 11:00:00
-
Neckartor, Stuttgart 11:01:00
-
Stöckach, Stuttgart 11:02:00
-
Metzstraße, Stuttgart 11:04:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 11:05:00
-
Wilhelma, Stuttgart 11:07:00
-
Rosensteinbrücke, Stuttgart 11:09:00
-
Mühlsteg, Stuttgart 11:10:00
-
Kraftwerk Münster, Stuttgart 11:12:00
-
Münster Viadukt, Stuttgart 11:13:00
-
Münster Rathaus, Stuttgart 11:14:00
-
Freibergstraße, Stuttgart 11:15:00
-
Elbestraße, Stuttgart 11:16:00
-
Wagrainäcker, Stuttgart 11:18:00
-
Max-Eyth-See, Stuttgart 11:19:00
-
Hofen, Stuttgart 11:20:00
-
Auwiesen, Stuttgart 11:21:00
-
Mühlhausen, Stuttgart 11:23:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Marienhospital, Stuttgart 10:59:00
-
Kelterstraße, Stuttgart 11:00:00
-
Elsterstaffel, Stuttgart 11:02:00
-
Südheimer Platz, Stuttgart 11:03:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 11:05:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Lehenstraße, Stuttgart 10:59:00
-
Markuskirche, Stuttgart 11:00:00
-
Zellerstraße, Stuttgart 11:02:00
-
Falbenhennenstraße, Stuttgart 11:03:00
-
Wilhelm-/Olgastraße, Stuttgart 11:05:00
-
Olgaeck, Stuttgart 11:06:00
-
Dorotheenstraße, Stuttgart 11:10:00
-
Rathaus, Stuttgart 11:10:00
-
Wilhelmsbau, Stuttgart 11:12:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 11:14:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 11:16:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 11:18:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 11:20:00
-
Hölderlinstraße, Stuttgart 11:22:00
-
Dillmannstraße, Stuttgart 11:23:00
-
Ehrenhalde, Stuttgart 11:24:00
-
Schottstraße, Stuttgart 11:25:00
-
Viktor-Köchl-Weg, Stuttgart 11:27:00
-
Doggenburg, Stuttgart 11:28:00
-
Am Bismarckturm, Stuttgart 11:29:00
-
Feuerbacher Weg, Stuttgart 11:31:00
-
Killesberg, Stuttgart 11:33:00
-
Oskar-Schlemmer-Straße, Stuttgart 11:34:00
-
Höhenfreibad, Stuttgart 11:35:00
-
Pragsattel, Stuttgart 11:37:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Mörikestraße, Stuttgart 10:58:00
-
Marien-/Silberburgstraße, Stuttgart 10:59:00
-
Feuersee, Stuttgart 11:00:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Marienhospital, Stuttgart 11:03:00
-
Kelterstraße, Stuttgart 11:04:00
-
Elsterstaffel, Stuttgart 11:06:00
-
Südheimer Platz, Stuttgart 11:07:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 11:09:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Liststraße, Stuttgart 11:00:00
-
Pfaffenweg, Stuttgart 11:01:00
-
Wielandshöhe, Stuttgart 11:03:00
-
Haigst, Stuttgart 11:04:00
-
Nägelestraße, Stuttgart 11:06:00
-
Zahnradbahnhof, Stuttgart 11:07:00
-
Degerloch, Stuttgart 11:10:00