Haltestelle Marienplatz in Stuttgart
Marienplatz 12,
70178Stuttgart
The next departure is direction Mühlhausen, Stuttgart.
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 13:55:00
-
Rathaus, Stuttgart 13:56:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:58:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 14:00:00
-
Neckartor, Stuttgart 14:01:00
-
Stöckach, Stuttgart 14:02:00
-
Metzstraße, Stuttgart 14:04:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 14:05:00
-
Wilhelma, Stuttgart 14:07:00
-
Rosensteinbrücke, Stuttgart 14:09:00
-
Mühlsteg, Stuttgart 14:10:00
-
Kraftwerk Münster, Stuttgart 14:12:00
-
Münster Viadukt, Stuttgart 14:13:00
-
Münster Rathaus, Stuttgart 14:14:00
-
Freibergstraße, Stuttgart 14:15:00
-
Elbestraße, Stuttgart 14:16:00
-
Wagrainäcker, Stuttgart 14:18:00
-
Max-Eyth-See, Stuttgart 14:19:00
-
Hofen, Stuttgart 14:20:00
-
Auwiesen, Stuttgart 14:21:00
-
Mühlhausen, Stuttgart 14:23:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Marienhospital, Stuttgart 13:59:00
-
Kelterstraße, Stuttgart 14:00:00
-
Elsterstaffel, Stuttgart 14:02:00
-
Südheimer Platz, Stuttgart 14:03:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 14:05:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Lehenstraße, Stuttgart 13:59:00
-
Markuskirche, Stuttgart 14:00:00
-
Zellerstraße, Stuttgart 14:02:00
-
Falbenhennenstraße, Stuttgart 14:03:00
-
Wilhelm-/Olgastraße, Stuttgart 14:05:00
-
Olgaeck, Stuttgart 14:06:00
-
Dorotheenstraße, Stuttgart 14:10:00
-
Rathaus, Stuttgart 14:10:00
-
Wilhelmsbau, Stuttgart 14:12:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 14:14:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 14:16:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 14:18:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 14:20:00
-
Hölderlinstraße, Stuttgart 14:22:00
-
Dillmannstraße, Stuttgart 14:23:00
-
Ehrenhalde, Stuttgart 14:24:00
-
Schottstraße, Stuttgart 14:25:00
-
Viktor-Köchl-Weg, Stuttgart 14:27:00
-
Doggenburg, Stuttgart 14:28:00
-
Am Bismarckturm, Stuttgart 14:29:00
-
Feuerbacher Weg, Stuttgart 14:31:00
-
Killesberg, Stuttgart 14:33:00
-
Oskar-Schlemmer-Straße, Stuttgart 14:34:00
-
Höhenfreibad, Stuttgart 14:35:00
-
Pragsattel, Stuttgart 14:37:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Mörikestraße, Stuttgart 13:58:00
-
Marien-/Silberburgstraße, Stuttgart 13:59:00
-
Feuersee, Stuttgart 14:00:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Marienhospital, Stuttgart 14:03:00
-
Kelterstraße, Stuttgart 14:04:00
-
Elsterstaffel, Stuttgart 14:06:00
-
Südheimer Platz, Stuttgart 14:07:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 14:09:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Liststraße, Stuttgart 14:00:00
-
Pfaffenweg, Stuttgart 14:01:00
-
Wielandshöhe, Stuttgart 14:03:00
-
Haigst, Stuttgart 14:04:00
-
Nägelestraße, Stuttgart 14:06:00
-
Zahnradbahnhof, Stuttgart 14:07:00
-
Degerloch, Stuttgart 14:10:00