Haltestelle Marienplatz in Stuttgart
Marienplatz 12,
70178Stuttgart
The next departure is direction Degerloch, Stuttgart.
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Liststraße, Stuttgart 20:00:00
-
Pfaffenweg, Stuttgart 20:01:00
-
Wielandshöhe, Stuttgart 20:03:00
-
Haigst, Stuttgart 20:04:00
-
Nägelestraße, Stuttgart 20:06:00
-
Zahnradbahnhof, Stuttgart 20:07:00
-
Degerloch, Stuttgart 20:10:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 20:02:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 20:04:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 20:06:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 20:07:00
-
Börsenplatz, Stuttgart 20:09:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 20:10:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 20:12:00
-
Neckartor, Stuttgart 20:13:00
-
Stöckach, Stuttgart 20:14:00
-
Metzstraße, Stuttgart 20:16:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 20:17:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 20:19:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 20:20:00
-
Uff-Kirchhof, Stuttgart 20:22:00
-
Augsburger Platz, Stuttgart 20:24:00
-
Nürnberger Straße, Stuttgart 20:25:00
-
Antwerpener Straße, Stuttgart 20:26:00
-
Beskidenstraße, Stuttgart 20:28:00
-
Höhenstraße, Fellbach 20:29:00
-
Esslinger Straße, Fellbach 20:31:00
-
Schwabenlandhalle, Fellbach 20:33:00
-
Lutherkirche, Fellbach 20:35:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Marienhospital, Stuttgart 20:03:00
-
Dornhaldenstraße, Stuttgart 20:05:00
-
Lerchenrainschule, Stuttgart 20:06:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Mörikestraße, Stuttgart 20:03:00
-
Marien-/Silberburgstraße, Stuttgart 20:04:00
-
Feuersee, Stuttgart 20:05:00
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 20:07:00
-
Rosenberg-/Johannesstraße, Stuttgart 20:09:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 20:10:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 20:12:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Österreichischer Platz, Stuttgart 20:05:00
-
Rathaus, Stuttgart 20:06:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 20:08:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 20:10:00
-
Neckartor, Stuttgart 20:11:00
-
Stöckach, Stuttgart 20:12:00
-
Metzstraße, Stuttgart 20:14:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 20:15:00
-
Wilhelma, Stuttgart 20:17:00
-
Rosensteinbrücke, Stuttgart 20:19:00
-
Mühlsteg, Stuttgart 20:20:00
-
Kraftwerk Münster, Stuttgart 20:22:00
-
Münster Viadukt, Stuttgart 20:23:00
-
Münster Rathaus, Stuttgart 20:24:00
-
Freibergstraße, Stuttgart 20:25:00
-
Elbestraße, Stuttgart 20:26:00
-
Wagrainäcker, Stuttgart 20:28:00
-
Max-Eyth-See, Stuttgart 20:29:00
-
Hofen, Stuttgart 20:30:00
-
Auwiesen, Stuttgart 20:31:00
-
Mühlhausen, Stuttgart 20:33:00
Route:
-
Marienplatz, Stuttgart
-
Marienhospital, Stuttgart 20:09:00
-
Kelterstraße, Stuttgart 20:10:00
-
Elsterstaffel, Stuttgart 20:12:00
-
Südheimer Platz, Stuttgart 20:13:00
-
Heslach Vogelrain, Stuttgart 20:15:00