Haltestelle Lindpaintnerstraße in Stuttgart
Beethovenstrasse 62,
70195Stuttgart
The next departure is direction Botnang, Stuttgart.
Route:
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart
-
Beethovenstraße, Stuttgart 03:26:00
-
Millöckerstraße, Stuttgart 03:27:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 03:27:00
-
Botnang, Stuttgart 03:29:00
Route:
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart
-
Botnanger Sattel, Stuttgart 03:32:00
-
Wielandstraße, Stuttgart 03:33:00
-
Herbsthalde, Stuttgart 03:33:00
-
Herderplatz, Stuttgart 03:34:00
-
Kleiststraße, Stuttgart 03:35:00
-
Leipziger Platz, Stuttgart 03:36:00
-
Seyfferstraße, Stuttgart 03:36:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 03:37:00
-
Senefelderstraße, Stuttgart 03:38:00
-
Feuersee, Stuttgart 03:39:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 03:40:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 03:41:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 03:42:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 03:43:00
-
Hegel-/Seidenstraße, Stuttgart 03:44:00
-
Russische Kirche, Stuttgart 03:44:00
-
Hölderlinplatz, Stuttgart 03:45:00
-
Honoldweg, Stuttgart 03:46:00
-
Fichtestraße, Stuttgart 03:46:00
-
Gaußstraße, Stuttgart 03:47:00
-
Leibnizstraße, Stuttgart 03:48:00
-
Kräherwald, Stuttgart 03:49:00
Route:
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart
-
Beethovenstraße, Stuttgart 03:56:00
-
Millöckerstraße, Stuttgart 03:57:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 03:57:00
-
Botnang, Stuttgart 03:59:00
Route:
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart
-
Botnanger Sattel, Stuttgart 04:02:00
-
Wielandstraße, Stuttgart 04:03:00
-
Herbsthalde, Stuttgart 04:03:00
-
Herderplatz, Stuttgart 04:04:00
-
Kleiststraße, Stuttgart 04:05:00
-
Leipziger Platz, Stuttgart 04:06:00
-
Seyfferstraße, Stuttgart 04:06:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 04:07:00
-
Senefelderstraße, Stuttgart 04:08:00
-
Feuersee, Stuttgart 04:09:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 04:10:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 04:11:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 04:12:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 04:13:00
-
Hegel-/Seidenstraße, Stuttgart 04:14:00
-
Russische Kirche, Stuttgart 04:14:00
-
Hölderlinplatz, Stuttgart 04:15:00
-
Honoldweg, Stuttgart 04:16:00
-
Fichtestraße, Stuttgart 04:16:00
-
Gaußstraße, Stuttgart 04:17:00
-
Leibnizstraße, Stuttgart 04:18:00
-
Kräherwald, Stuttgart 04:19:00
Route:
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart
-
Botnanger Sattel, Stuttgart 04:23:00
-
Wielandstraße, Stuttgart 04:24:00
-
Herbsthalde, Stuttgart 04:25:00
-
Herderplatz, Stuttgart 04:26:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 04:31:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 04:34:00
Route:
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart
-
Botnanger Sattel, Stuttgart 04:36:00
-
Wielandstraße, Stuttgart 04:37:00
-
Herbsthalde, Stuttgart 04:38:00
-
Herderplatz, Stuttgart 04:39:00
-
Schwabstraße, Stuttgart 04:44:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 04:47:00