Haltestelle Hölderlinplatz in Stuttgart
Hölderlinplatz 6,
70193Stuttgart
The next departure is direction Untertürkheim, Stuttgart.
Route:
-
Hölderlinplatz, Stuttgart
-
Russische Kirche, Stuttgart 12:54:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 12:55:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 12:56:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 12:57:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 12:59:00
-
Rathaus, Stuttgart 13:01:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:02:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:04:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:05:00
-
Stöckach, Stuttgart 13:06:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 13:08:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 13:09:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 13:10:00
-
Ostheim Leo-Vetter-Bad, Stuttgart 13:11:00
-
Gaisburg, Stuttgart 13:13:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 13:14:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 13:15:00
-
Im Degen, Stuttgart 13:16:00
-
Inselstraße, Stuttgart 13:18:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 13:19:00
-
Untertürkheim, Stuttgart 13:21:00
Route:
-
Hölderlinplatz, Stuttgart
-
Honoldweg, Stuttgart 12:59:00
-
Fichtestraße, Stuttgart 13:00:00
-
Gaußstraße, Stuttgart 13:01:00
-
Leibnizstraße, Stuttgart 13:02:00
-
Kräherwald, Stuttgart 13:03:00
-
Geibelstraße, Stuttgart 13:04:00
-
Nikolauspflege, Stuttgart 13:05:00
-
Botnanger Sattel, Stuttgart 13:07:00
-
Wielandstraße, Stuttgart 13:08:00
-
Herbsthalde, Stuttgart 13:08:00
-
Herderplatz, Stuttgart 13:09:00
-
Westbahnhof (Schleife), Stuttgart 13:11:00
Route:
-
Hölderlinplatz, Stuttgart
-
Russische Kirche, Stuttgart 13:00:00
-
Hegel-/Seidenstraße, Stuttgart 13:01:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 13:03:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 13:04:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 13:07:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:09:00
-
Tunnel Ostportal, Stuttgart 13:12:00
-
Wunnensteinstraße, Stuttgart 13:13:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 13:16:00
Route:
-
Hölderlinplatz, Stuttgart
-
Russische Kirche, Stuttgart 13:04:00
-
Rosenberg-/Seidenstraße, Stuttgart 13:05:00
-
Berliner Platz (Liederhalle), Stuttgart 13:06:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 13:07:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 13:09:00
-
Rathaus, Stuttgart 13:11:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 13:12:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:14:00
-
Neckartor, Stuttgart 13:15:00
-
Stöckach, Stuttgart 13:16:00
-
Karl-Olga-Krankenhaus, Stuttgart 13:18:00
-
Bergfriedhof, Stuttgart 13:19:00
-
Ostendplatz, Stuttgart 13:20:00
-
Ostheim Leo-Vetter-Bad, Stuttgart 13:21:00
-
Gaisburg, Stuttgart 13:23:00
-
Wangener-/Landhausstraße, Stuttgart 13:24:00
-
Brendle (Großmarkt), Stuttgart 13:25:00
-
Im Degen, Stuttgart 13:26:00
-
Inselstraße, Stuttgart 13:28:00
-
Wasenstraße, Stuttgart 13:29:00
-
Untertürkheim, Stuttgart 13:31:00
Route:
-
Hölderlinplatz, Stuttgart
-
Honoldweg, Stuttgart 13:09:00
-
Fichtestraße, Stuttgart 13:10:00
-
Gaußstraße, Stuttgart 13:11:00
-
Leibnizstraße, Stuttgart 13:12:00
-
Kräherwald, Stuttgart 13:13:00
-
Geibelstraße, Stuttgart 13:14:00
-
Nikolauspflege, Stuttgart 13:15:00
-
Botnanger Sattel, Stuttgart 13:17:00
-
Wielandstraße, Stuttgart 13:18:00
-
Herbsthalde, Stuttgart 13:18:00
-
Herderplatz, Stuttgart 13:19:00
-
Westbahnhof (Schleife), Stuttgart 13:21:00
Route:
-
Hölderlinplatz, Stuttgart
-
Russische Kirche, Stuttgart 13:10:00
-
Hegel-/Seidenstraße, Stuttgart 13:11:00
-
Linden-Museum, Stuttgart 13:13:00
-
Katharinenhospital, Stuttgart 13:14:00
-
Hauptbf (Arnulf-Klett-Platz), Stuttgart 13:17:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 13:19:00
-
Tunnel Ostportal, Stuttgart 13:22:00
-
Wunnensteinstraße, Stuttgart 13:23:00
-
Wagenburgstraße, Stuttgart 13:26:00