Haltestelle Birkheckenstraße in Stuttgart
Törlesäckerstrasse 3,
70599Stuttgart
The next departure is direction Degerloch ZOB, Stuttgart.
Route:
-
Birkheckenstraße, Stuttgart
-
Dürnauer Weg, Stuttgart 14:52:00
-
Asemwald, Stuttgart 14:54:00
-
Dinkelstraße (Karlshof), Stuttgart 14:55:00
-
Hohe Eiche, Stuttgart 14:57:00
-
Tränke, Stuttgart 14:58:00
-
Pfullinger Straße, Stuttgart 14:58:00
-
Wurmlinger Straße, Stuttgart 15:00:00
-
Degerloch Epplestraße, Stuttgart 15:00:00
-
Degerloch ZOB, Stuttgart 15:04:00
Route:
-
Birkheckenstraße, Stuttgart
-
Birkach West, Stuttgart 14:58:00
-
Lerchenwiesen, Stuttgart 14:59:00
-
Rotwiesenstraße, Stuttgart 15:00:00
-
Grünlingweg, Stuttgart 15:01:00
-
Kolpingsiedlung, Stuttgart 15:02:00
-
Ruhbank (Fernsehturm), Stuttgart 15:04:00
-
Königsträßle, Stuttgart 15:08:00
-
Zahnradbahnhof, Stuttgart 15:10:00
-
Degerloch, Stuttgart 15:11:00
-
Degerloch ZOB, Stuttgart 15:14:00
-
Albschule, Stuttgart 15:16:00
-
Leinfeldener Straße, Stuttgart 15:18:00
-
Reutlinger Straße, Stuttgart 15:19:00
-
Zur Anhöhe, Stuttgart 15:21:00
-
Hoffeld, Stuttgart 15:23:00
Route:
-
Birkheckenstraße, Stuttgart
-
Birkach Friedhof, Stuttgart 15:01:00
-
Fruwirthstraße, Stuttgart 15:02:00
-
Universität Hohenheim, Stuttgart 15:03:00
-
Plieningen Garbe, Stuttgart 15:04:00
-
Windhalmweg, Stuttgart 15:05:00
-
Fraubronnstraße, Stuttgart 15:06:00
-
Plieningen Post, Stuttgart 15:07:00
-
Ressestraße, Stuttgart 15:09:00
-
Scharnhäuser Brücke, Stuttgart 15:10:00
-
Plieningen Seemühlenweg, Stuttgart 15:11:00
Route:
-
Birkheckenstraße, Stuttgart
-
Birkach West, Stuttgart 15:10:00
-
Lerchenwiesen, Stuttgart 15:11:00
-
Rotwiesenstraße, Stuttgart 15:12:00
-
Birkacher Straße, Stuttgart 15:13:00
-
Riedenberg, Stuttgart 15:14:00
-
Steinäcker, Stuttgart 15:15:00
-
Augustinum, Stuttgart 15:16:00
-
Spaichinger Straße, Stuttgart 15:18:00
-
Schemppstraße, Stuttgart 15:19:00
-
Kemnater Straße, Stuttgart 15:20:00
-
Heumaden Bockelstraße, Stuttgart 15:21:00
-
Isegrimweg, Stuttgart 15:22:00
-
Heumaden Schule, Stuttgart 15:23:00
-
Heumaden Rose, Stuttgart 15:25:00
-
Glaunerweg, Stuttgart 15:27:00
-
Schildfarnweg, Stuttgart 15:28:00
-
Lederberg, Stuttgart 15:30:00
-
Am Bergwald, Stuttgart 15:31:00
-
Ährenweg, Stuttgart 15:32:00
-
Hedelfingen, Stuttgart 15:34:00
-
Otto-Hirsch-Brücken, Stuttgart 15:36:00
-
Obertürkheim Bahnhof, Stuttgart 15:38:00
Route:
-
Birkheckenstraße, Stuttgart
-
Birkach Friedhof, Stuttgart 15:10:00
-
Fruwirthstraße, Stuttgart 15:11:00
-
Universität Hohenheim, Stuttgart 15:12:00
-
Plieningen Garbe, Stuttgart 15:14:00
-
Windhalmweg, Stuttgart 15:15:00
-
Fraubronnstraße, Stuttgart 15:16:00
-
Plieningen Post, Stuttgart 15:17:00
-
Bernhäuser Straße, Stuttgart 15:18:00
-
In den Entenäckern, Stuttgart 15:19:00
-
Bernhausen Nord-West-Ring, Filderstadt 15:23:00
-
Bernhausen Fröbelstraße, Filderstadt 15:24:00
-
Bernhausen Diepoldstraße, Filderstadt 15:25:00
-
Bernhausen Hauptstraße, Filderstadt 15:26:00
-
Bernhausen Hauptstraße, Filderstadt 15:26:00
-
Bernhausen Bahnhof, Filderstadt 15:28:00
-
Bernhausen Karlstraße, Filderstadt 15:34:00
-
Sielmingen Rathaus, Filderstadt 15:35:00
-
Sielmingen Kantstraße, Filderstadt 15:37:00
-
Sielmingen Hausäcker, Filderstadt 15:37:00
-
Sielmingen Harthäuser Weg, Filderstadt 15:39:00
-
Esslinger Straße, Wolfschlugen 15:42:00
-
Löwen, Wolfschlugen 15:43:00
-
Reinhardtstraße, Wolfschlugen 15:44:00
-
Siedlung, Wolfschlugen 15:45:00
-
Hardt, Nürtingen 15:46:00
-
Oberensingen Grötzinger Straße, Nürtingen 15:48:00
-
Oberensingen Lindenplatz, Nürtingen 15:49:00
-
Oberensingen Cafe Stoll, Nürtingen 15:50:00
-
Neckarbrücke, Nürtingen 15:51:00
-
Mühlstraße, Nürtingen 15:53:00
-
Nürtingen 15:56:00
Route:
-
Birkheckenstraße, Stuttgart
-
Birkach Friedhof, Stuttgart 15:16:00
-
Fruwirthstraße, Stuttgart 15:18:00
-
Universität Hohenheim, Stuttgart 15:19:00
-
Plieningen Garbe, Stuttgart 15:20:00
-
Plieningen, Stuttgart 15:21:00
-
Windhalmweg, Stuttgart 15:23:00
-
Fraubronnstraße, Stuttgart 15:23:00
-
Plieningen Post, Stuttgart 15:25:00
-
Bernhäuser Straße, Stuttgart 15:26:00
-
Stuttgart Flughafen/Messe (SAB), Leinfelden-Echter 15:32:00