Haltestelle Beethovenstraße in Stuttgart
Regerstrasse ,
70195Stuttgart
The next departure is direction Forsthaus I, Stuttgart.
Route:
-
Beethovenstraße, Stuttgart
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 17:28:00
-
Auberlenweg, Stuttgart 17:30:00
-
Aspenwaldstraße, Stuttgart 17:31:00
-
Umgelterweg, Stuttgart 17:32:00
-
Im Himmerreich, Stuttgart 17:33:00
-
Forsthaus Parkplatz, Stuttgart 17:33:00
-
Forsthaus I, Stuttgart 17:35:00
Route:
-
Beethovenstraße, Stuttgart
-
Millöckerstraße, Stuttgart 17:28:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 17:29:00
-
Botnang, Stuttgart 17:31:00
Route:
-
Beethovenstraße, Stuttgart
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 17:31:00
-
Herderplatz, Stuttgart 17:32:00
-
Vogelsang, Stuttgart 17:34:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 17:35:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 17:36:00
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 17:37:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 17:39:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 17:41:00
-
Rathaus, Stuttgart 17:43:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 17:44:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 17:46:00
-
Neckartor, Stuttgart 17:47:00
-
Stöckach, Stuttgart 17:48:00
-
Metzstraße, Stuttgart 17:50:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 17:51:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 17:53:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 17:54:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 17:56:00
-
Kursaal, Stuttgart 17:57:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 17:59:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 18:00:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 18:01:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 18:03:00
-
Neugereut, Stuttgart 18:05:00
Route:
-
Beethovenstraße, Stuttgart
-
Millöckerstraße, Stuttgart 17:38:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 17:39:00
-
Botnang, Stuttgart 17:41:00
Route:
-
Beethovenstraße, Stuttgart
-
Eltinger Straße, Stuttgart 17:42:00
-
Botnang, Stuttgart 17:44:00
-
Eltinger Straße, Stuttgart 17:45:00
-
Händelstraße, Stuttgart 17:46:00
-
Laihle, Stuttgart 17:47:00
-
Paul-Lincke-Straße, Stuttgart 17:48:00
-
Botnang Freibad, Stuttgart 17:49:00
-
Mähderklinge, Stuttgart 17:51:00
-
Heimberg, Stuttgart 17:52:00
-
Feuerbach Friedhof, Stuttgart 17:52:00
-
Wildensteinstraße, Stuttgart 17:53:00
-
Hohewartstraße, Stuttgart 17:55:00
-
Föhrich, Stuttgart 17:56:00
-
Wilhelm-Geiger-Platz, Stuttgart 17:58:00
-
Kerschensteinerschule, Stuttgart 17:59:00
-
Feuerbach, Stuttgart 18:01:00
Route:
-
Beethovenstraße, Stuttgart
-
Lindpaintnerstraße, Stuttgart 17:41:00
-
Herderplatz, Stuttgart 17:42:00
-
Vogelsang, Stuttgart 17:44:00
-
Arndt-/Spittastraße, Stuttgart 17:45:00
-
Schwab-/Bebelstraße, Stuttgart 17:46:00
-
Schloss-/Johannesstraße, Stuttgart 17:47:00
-
Berliner Platz (Hohe Straße), Stuttgart 17:49:00
-
Stadtmitte, Stuttgart 17:51:00
-
Rathaus, Stuttgart 17:53:00
-
Charlottenplatz, Stuttgart 17:54:00
-
Staatsgalerie, Stuttgart 17:56:00
-
Neckartor, Stuttgart 17:57:00
-
Stöckach, Stuttgart 17:58:00
-
Metzstraße, Stuttgart 18:00:00
-
Mineralbäder, Stuttgart 18:01:00
-
Mercedesstraße, Stuttgart 18:03:00
-
Bad Cannstatt Wilhelmsplatz, Stuttgart 18:04:00
-
Daimlerplatz, Stuttgart 18:06:00
-
Kursaal, Stuttgart 18:07:00
-
Gnesener Straße, Stuttgart 18:09:00
-
Obere Ziegelei, Stuttgart 18:10:00
-
Hauptfriedhof, Stuttgart 18:11:00
-
Steinhaldenfeld, Stuttgart 18:13:00
-
Neugereut, Stuttgart 18:15:00