Haltestelle Waizendorf in Stegaurach
Frensdorfer Strasse 6,
96135Stegaurach
The next departure is direction Ebrach Realschule.
Route:
-
Waizendorf, Stegaurach
-
Unteraurach, Stegaurach 06:22:00
-
Debring Schulbushaltestelle, Stegaurach 06:24:00
-
Kreuz am Weiher, Stegaurach 06:25:00
-
Aurachtal Apotheke, Stegaurach 06:26:00
-
Kirche, Stegaurach 06:27:00
-
Dellern, Stegaurach 06:29:00
-
Hartlanden, Stegaurach 06:31:00
-
Neukreuth, Stegaurach 06:33:00
-
Erlau Gasthof Kießling, Walsdorf (Oberfranken) 06:36:00
-
Erlau Mühlen, Walsdorf (Oberfranken) 06:37:00
-
Kirche, Walsdorf (Oberfranken) 06:38:00
-
Kumbachstraße, Walsdorf (Oberfranken) 06:40:00
-
Zettelsdorf, Walsdorf (Oberfranken) 06:41:00
-
Kolmsdorf, Walsdorf (Oberfranken) 06:42:00
-
Feigendorf, Walsdorf (Oberfranken) 06:43:00
-
Burg, Lisberg 06:46:00
-
Abzw. Grub, Schönbrunn i. Steigerwald 06:48:00
-
Grub Ortsm., Schönbrunn i. Steigerwald 06:50:00
-
Schloßleite, Schönbrunn i. Steigerwald 06:55:00
-
Realschule, Ebrach 07:17:00
Route:
-
Waizendorf, Stegaurach
-
Hohes Kreuz, Bamberg 06:34:00
-
Würzburger Str., Bamberg 06:35:00
-
Laurenziplatz, Bamberg 06:37:00
-
Schulplatz, Bamberg 06:38:00
-
Schranne, Bamberg 06:39:00
-
ZOB/Willy-Lessing-Str., Bamberg 06:42:00
-
Bahnhof, Bamberg 06:47:00
Route:
-
Waizendorf, Stegaurach
-
Hohes Kreuz, Bamberg 06:33:00
-
Würzburger Str., Bamberg 06:34:00
-
Laurenziplatz, Bamberg 06:35:00
-
Schulplatz, Bamberg 06:37:00
-
Schranne, Bamberg 06:39:00
-
ZOB/Willy-Lessing-Str., Bamberg 06:41:00
-
Bahnhof, Bamberg 06:46:00
Route:
-
Waizendorf, Stegaurach
-
Höfen, Stegaurach 07:09:00
-
Schadlos, Pettstadt 07:10:00
-
Neuhaus, Pettstadt 07:11:00
-
Pettstadt Mitte 07:14:00
-
Realschule, Hirschaid 07:24:00
Route:
-
Waizendorf, Stegaurach
-
Hohes Kreuz, Bamberg 07:20:00
-
Würzburger Str., Bamberg 07:21:00
-
Laurenziplatz, Bamberg 07:23:00
-
Schulplatz, Bamberg 07:24:00
-
Schranne, Bamberg 07:26:00
-
ZOB/Willy-Lessing-Str., Bamberg 07:29:00
-
Bahnhof, Bamberg 07:34:00
Route:
-
Waizendorf, Stegaurach
-
Hohes Kreuz, Bamberg 07:24:00
-
Würzburger Str., Bamberg 07:25:00
-
Laurenziplatz, Bamberg 07:26:00
-
Schulplatz, Bamberg 07:27:00
-
Schranne, Bamberg 07:30:00
-
ZOB/Willy-Lessing-Str., Bamberg 07:33:00
-
Bahnhof/Post, Bamberg 07:38:00
-
Kloster-Langheim-Str., Bamberg 07:41:00