Haltestelle Sudetenweg in Schwäbisch Hall
Sudetenweg 2,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall
-
Rinderbachweg, Schwäbisch Hall 21:49:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 21:50:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 21:51:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 21:53:00
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall 21:54:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 21:55:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 21:56:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 21:57:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 21:58:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 21:59:00
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall 21:59:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 22:01:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 22:02:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 22:03:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 22:04:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 22:05:00
Route:
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 22:20:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 22:22:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 22:23:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 22:25:00
-
ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall 22:27:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 22:32:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 22:34:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 22:36:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 22:38:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 22:39:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 22:40:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 22:43:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 22:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 22:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 22:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 22:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 22:49:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 22:51:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 22:52:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 22:53:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 22:56:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 22:57:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 22:58:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 22:59:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 23:01:00
Route:
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall
-
Rinderbachweg, Schwäbisch Hall 22:49:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 22:50:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 22:51:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 22:53:00
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall 22:54:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 22:55:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 22:56:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 22:57:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 22:58:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 22:59:00
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall 22:59:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 23:01:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 23:02:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 23:03:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 23:04:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 23:05:00
Route:
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall
-
Rinderbachweg, Schwäbisch Hall 23:49:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 23:50:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 23:51:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 23:53:00
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall 23:54:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 23:55:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 23:56:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 23:57:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 23:58:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 23:59:00
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall 23:59:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 00:01:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 00:02:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 00:03:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 00:04:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 00:05:00
Route:
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 07:20:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 07:22:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 07:23:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 07:25:00
-
ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall 07:27:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 07:32:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 07:34:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 07:36:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 07:38:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 07:39:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 07:40:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 07:43:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 07:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 07:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 07:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 07:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 07:49:00
Route:
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 08:20:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 08:22:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 08:23:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 08:25:00
-
ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall 08:27:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 08:32:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 08:34:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 08:36:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 08:38:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 08:39:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 08:40:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 08:43:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 08:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 08:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 08:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 08:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 08:49:00