Haltestelle Starkholzbacher See in Schwäbisch Hall
K2592,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Bibersfeld Starkholzbacher See, Schwäbisch Hall
-
Bibersfeld Aussiedlerhof, Schwäbisch Hall 05:45:00
-
Bibersfeld Ort, Schwäbisch Hall 05:47:00
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall 05:49:00
-
Raibach Ort, Rosengarten (Württ) 05:51:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 05:55:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 05:57:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 06:00:00
Route:
-
Bibersfeld Starkholzbacher See, Schwäbisch Hall
-
Hilbenhof Ort, Schwäbisch Hall 06:10:00
-
Rötenhof Ort, Schwäbisch Hall 06:11:00
-
Wielandsweiler Ort, Schwäbisch Hall 06:13:00
-
Obere Kornberger Sägmühle, Oberrot 06:15:00
-
Hammerschmiede Sägm. Ort, Oberrot 06:16:00
-
Ebersberg Ebersberger Sägmühle, Oberrot 06:17:00
-
Obermühle Ort, Oberrot 06:18:00
-
Amselhalde Ort, Oberrot 06:19:00
-
Neumühle Ort, Oberrot 06:20:00
-
Rathaus, Oberrot 06:21:00
-
Lindenstraße, Oberrot 06:23:00
-
Hausen Ort, Oberrot 06:26:00
-
Greuthof Abzw., Oberrot 06:27:00
-
Hoffeld, Fichtenberg (Württ) 06:29:00
-
Bahnhof, Fichtenberg (Württ) 06:30:00
-
Lindenstraße, Fichtenberg (Württ) 06:32:00
-
Schelmenäcker, Fichtenberg (Württ) 06:33:00
-
Krone, Fichtenberg (Württ) 06:35:00
-
Mittelrot Ort, Fichtenberg (Württ) 06:37:00
-
Unterrot ARWA/B298, Gaildorf 06:40:00
-
Häusersbachsiedlung, Gaildorf 06:41:00
-
Stadtmitte, Gaildorf 06:43:00
Route:
-
Bibersfeld Starkholzbacher See, Schwäbisch Hall
-
Bibersfeld Aussiedlerhof, Schwäbisch Hall 06:44:00
-
Bibersfeld Ort, Schwäbisch Hall 06:46:00
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall 06:48:00
-
Raibach Ort, Rosengarten (Württ) 06:50:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 06:54:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 06:56:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 06:59:00
Route:
-
Bibersfeld Starkholzbacher See, Schwäbisch Hall
-
Hilbenhof Ort, Schwäbisch Hall 06:55:00
-
Rötenhof Ort, Schwäbisch Hall 06:56:00
-
Wielandsweiler Ort, Schwäbisch Hall 06:58:00
-
Obere Kornberger Sägmühle, Oberrot 07:00:00
-
Hammerschmiede Sägm. Ort, Oberrot 07:01:00
-
Badhaus Ort, Oberrot 07:02:00
-
Ebersberg Ebersberger Sägmühle, Oberrot 07:03:00
-
Obermühle Ort, Oberrot 07:04:00
-
Amselhalde Ort, Oberrot 07:05:00
-
Neumühle Ort, Oberrot 07:06:00
-
Rathaus, Oberrot 07:07:00
-
Lindenstraße, Oberrot 07:09:00
-
Hausen Ort, Oberrot 07:12:00
-
Greuthof Abzw., Oberrot 07:13:00
-
Hoffeld, Fichtenberg (Württ) 07:15:00
-
Bahnhof, Fichtenberg (Württ) 07:16:00
-
Lindenstraße, Fichtenberg (Württ) 07:18:00
-
Schelmenäcker, Fichtenberg (Württ) 07:19:00
-
Krone, Fichtenberg (Württ) 07:21:00
-
Mittelrot Ort, Fichtenberg (Württ) 07:24:00
-
Unterrot ARWA/B298, Gaildorf 07:27:00
-
Häusersbachsiedlung, Gaildorf 07:28:00
-
Stadtmitte, Gaildorf 07:30:00
-
Schulzentrum, Gaildorf 07:32:00
Route:
-
Bibersfeld Starkholzbacher See, Schwäbisch Hall
-
Bibersfeld Aussiedlerhof, Schwäbisch Hall 07:01:00
-
Bibersfeld Ort, Schwäbisch Hall 07:02:00
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall 07:04:00
-
Raibach Ort, Rosengarten (Württ) 07:06:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 07:11:00
Route:
-
Bibersfeld Starkholzbacher See, Schwäbisch Hall
-
Bibersfeld Aussiedlerhof, Schwäbisch Hall 07:08:00
-
Bibersfeld Ort, Schwäbisch Hall 07:10:00
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall 07:12:00
-
Raibach Ort, Rosengarten (Württ) 07:14:00
-
Neue Reifensteige, Schwäbisch Hall 07:18:00
-
Scharfes Eck/Katharinenstraße, Schwäbisch Hall 07:23:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 07:26:00