Haltestelle Spitalbach in Schwäbisch Hall
Marktstraße 7,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction Kreuzung, Michelbach an der Bilz.
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 23:04:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 23:06:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 23:08:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 23:09:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 23:10:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 23:13:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 23:14:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 23:15:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 23:16:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 23:17:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 23:19:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 23:21:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 23:22:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 23:23:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 23:26:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 23:27:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 23:28:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 23:29:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 23:31:00
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 23:29:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 23:32:00
-
Bahnhof, Schwäbisch Hall 23:34:00
-
Neue Reifensteige, Schwäbisch Hall 23:37:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 23:38:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 23:39:00
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall 23:40:00
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 05:39:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 05:40:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 05:42:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 05:43:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 05:44:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 05:47:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 05:48:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 05:49:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 05:50:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 05:51:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 05:54:00
Route:
-
Bahnhof, Schwäbisch Hall
-
Neue Reifensteige, Schwäbisch Hall 05:43:00
-
Uttenhofen Schollenäcker, Rosengarten (Württ) 05:47:00
-
Uttenhofen Rathaus, Rosengarten (Württ) 05:48:00
-
Uttenhofen Krone, Rosengarten (Württ) 05:49:00
-
Westheim Berghof, Rosengarten (Württ) 05:51:00
-
Westheim BEW, Rosengarten (Württ) 05:52:00
-
Ottendorf Bundesstraße, Gaildorf 05:55:00
-
Hägenau Abzw., Gaildorf 05:56:00
-
Kleinaltdorf Haltestelle, Gaildorf 05:58:00
-
ZOB, Gaildorf 06:02:00
-
Seestraße, Gaildorf 06:03:00
-
Kernerstraße, Gaildorf 06:04:00
-
Post, Gaildorf 06:06:00
Route:
-
Bahnhof, Schwäbisch Hall
-
Stadtwerke, Schwäbisch Hall 05:46:00
-
Steinbach Mitte, Schwäbisch Hall 05:48:00
-
Steinbach Comburg, Schwäbisch Hall 05:49:00
-
Hessental Hessentaler Straße, Schwäbisch Hall 05:51:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 05:53:00
-
Hessental Fassfabrik, Schwäbisch Hall 05:54:00
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 05:59:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 06:06:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 06:07:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 06:08:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 06:10:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 06:11:00
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall 06:12:00