Haltestelle Spitalbach in Schwäbisch Hall
Marktstraße 7,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 12:29:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 12:32:00
-
Bahnhof, Schwäbisch Hall 12:34:00
-
Neue Reifensteige, Schwäbisch Hall 12:37:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 12:38:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 12:39:00
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall 12:40:00
Route:
-
Bahnhof, Schwäbisch Hall
-
Stadtwerke, Schwäbisch Hall 12:32:00
-
Steinbach Mitte, Schwäbisch Hall 12:33:00
-
Steinbach Comburg, Schwäbisch Hall 12:34:00
-
Hessental Hessentaler Straße, Schwäbisch Hall 12:36:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 12:38:00
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 12:34:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 12:36:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 12:38:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 12:39:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 12:40:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 12:43:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 12:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 12:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 12:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 12:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 12:49:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 12:51:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 12:52:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 12:53:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 12:56:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 12:59:00
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 12:59:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 13:02:00
-
Bahnhof, Schwäbisch Hall 13:04:00
-
Neue Reifensteige, Schwäbisch Hall 13:07:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 13:08:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 13:09:00
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall 13:10:00
Route:
-
Bahnhof, Schwäbisch Hall
-
Steinbach Mitte, Schwäbisch Hall 13:14:00
-
Tullau Ort, Rosengarten (Württ) 13:16:00
-
Raibach Ort, Rosengarten (Württ) 13:21:00
-
Bibersfeld Ort, Schwäbisch Hall 13:23:00
-
Sanzenbach Ort, Rosengarten (Württ) 13:25:00
-
Rieden Ort, Rosengarten (Württ) 13:27:00
-
Uttenhofen Schollenäcker, Rosengarten (Württ) 13:29:00
-
Uttenhofen Rathaus, Rosengarten (Württ) 13:30:00
-
Westheim Berghof, Rosengarten (Württ) 13:33:00
-
Westheim BEW, Rosengarten (Württ) 13:35:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 13:39:00
Route:
-
Bahnhof, Schwäbisch Hall
-
Kerz B14, Michelfeld 13:18:00
-
Kiesberg, Michelfeld 13:20:00
-
Gasthaus Adler, Michelfeld 13:22:00
-
Baierbach Abzw., Michelfeld 13:24:00
-
Rinnen Ort, Michelfeld 13:25:00
-
Gnadental Ort, Michelfeld 13:26:00
-
Neunkirchen Ort, Michelfeld 13:28:00
-
Witzmannsweiler Ort, Michelfeld 13:30:00
-
Bubenorbis, Mainhardt 13:32:00
-
Ziegelbronn, Mainhardt 13:34:00
-
Lachweiler, Mainhardt 13:35:00
-
Geißelhardt, Mainhardt 13:36:00
-
Gailsbach, Mainhardt 13:38:00
-
Wendeplatte, Mainhardt 13:40:00
-
Hohenstraßen Ortsmitte, Mainhardt 13:42:00
-
Ammertsweiler Gasthaus Ochsen, Mainhardt 13:44:00
-
Hütten Ortsmitte, Mainhardt 13:48:00