Haltestelle Spitalbach in Schwäbisch Hall
Marktstraße 7,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 10:34:00
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall 10:35:00
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 10:36:00
-
Tüngentaler Str./Schulzentrum Ost, Schwäbisch Hall 10:37:00
-
Altenhausen Ort, Schwäbisch Hall 10:42:00
-
Tüngental Hirtenwiesen, Schwäbisch Hall 10:43:00
-
Tüngental Schule, Schwäbisch Hall 10:45:00
-
Matheshörlebach Ort, Schwäbisch Hall 10:48:00
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall 10:50:00
-
Sulzdorf Im Rohr, Schwäbisch Hall 10:52:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 10:53:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 10:54:00
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 10:34:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 10:36:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 10:38:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 10:39:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 10:40:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 10:43:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 10:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 10:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 10:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 10:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 10:50:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 10:52:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 10:53:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 10:54:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 10:57:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 10:58:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 10:59:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 11:00:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 11:02:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 11:04:00
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 10:42:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 10:51:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 10:52:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 10:53:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 10:55:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 10:56:00
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 10:57:00
-
Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall 10:58:00
Route:
-
Bahnhof, Schwäbisch Hall
-
Stadtwerke, Schwäbisch Hall 10:46:00
-
Steinbach Mitte, Schwäbisch Hall 10:48:00
-
Steinbach Comburg, Schwäbisch Hall 10:49:00
-
Hessental Hessentaler Straße, Schwäbisch Hall 10:51:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 10:53:00
-
Hessental Fassfabrik, Schwäbisch Hall 10:54:00
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 10:49:00
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall 10:50:00
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 10:51:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 10:52:00
-
Hessental Willy-Brandt-Allee Nord, Schwäbisch Hall 10:55:00
-
Hessental Alte Hessentaler Straße, Schwäbisch Hall 10:56:00
-
Hessental Friedhof, Schwäbisch Hall 10:57:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 10:58:00
-
Hessental Dolanallee/Sparkasse, Schwäbisch Hall 11:00:00
-
Hessental Geschwister-Scholl-Straße, Schwäbisch Ha 11:01:00
-
Hessental Im Hardt, Schwäbisch Hall 11:02:00
-
Hessental Haus der Wirtschaft, Schwäbisch Hall 11:03:00
-
Hessental Fa. Inova, Schwäbisch Hall 11:04:00
-
Hessental Alfred-Leikam-Straße, Schwäbisch Hall 11:06:00
-
Hessental HELA/HEM, Schwäbisch Hall 11:08:00
-
Hessental An den Wasenwiesen, Schwäbisch Hall 11:12:00
-
Hessental Grundwiesen, Schwäbisch Hall 11:13:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 11:15:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 11:16:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 11:19:00
-
Hessental Fassfabrik, Schwäbisch Hall 11:20:00
Route:
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 10:56:00
-
Rinderbachweg, Schwäbisch Hall 11:05:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 11:06:00
-
Waldorfschule, Schwäbisch Hall 11:07:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 11:08:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 11:10:00
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall 11:11:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 11:12:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 11:13:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 11:14:00
-
Hagebaumarkt/Lidl, Schwäbisch Hall 11:18:00
-
Steinbeisweg, Schwäbisch Hall 11:19:00
-
Abzw. Waldfriedhof, Schwäbisch Hall 11:20:00
-
Kerz/Modepark Röther, Michelfeld 11:22:00
-
Kerz/Augenzentrum, Michelfeld 11:23:00
-
Fa. Schaupp, Schwäbisch Hall 11:24:00
-
Fa. RECARO, Schwäbisch Hall 11:25:00
-
Stadtbus SHA Betriebshof, Schwäbisch Hall 11:26:00