Haltestelle Schafbrunnenweg in Schwäbisch Hall
Breiteichstraße 99,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 16:45:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 16:46:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 16:46:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 16:48:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 16:49:00
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall 16:49:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 16:51:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 16:52:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 16:53:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 16:54:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 16:55:00
Route:
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 18:52:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 18:53:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 18:53:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 18:55:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 18:56:00
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall 18:56:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 18:58:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 18:59:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 19:00:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 19:01:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 19:02:00
Route:
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 20:55:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 20:56:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 20:57:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 20:58:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 20:59:00
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall 20:59:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 21:01:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 21:02:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 21:03:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 21:04:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 21:05:00
Route:
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 21:55:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 21:56:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 21:57:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 21:58:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 21:59:00
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall 21:59:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 22:01:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 22:02:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 22:03:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 22:04:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 22:05:00
Route:
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 22:55:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 22:56:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 22:57:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 22:58:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 22:59:00
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall 22:59:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 23:01:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 23:02:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 23:03:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 23:04:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 23:05:00
Route:
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 23:55:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 23:56:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 23:57:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 23:58:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 23:59:00
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall 23:59:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 00:01:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 00:02:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 00:03:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 00:04:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 00:05:00