Haltestelle Max-Eyth-Straße in Schwäbisch Hall
Max-Eyth-Straße 24,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 11:42:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 11:43:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 11:44:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 11:45:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 11:46:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 11:47:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 11:50:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 11:52:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 11:53:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 11:55:00
-
ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall 11:57:00
Route:
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 12:12:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 12:13:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 12:14:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 12:15:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 12:16:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 12:17:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 12:20:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 12:22:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 12:23:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 12:25:00
-
ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall 12:27:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 12:32:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 12:34:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 12:36:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 12:38:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 12:39:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 12:40:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 12:43:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 12:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 12:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 12:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 12:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 12:49:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 12:51:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 12:52:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 12:53:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 12:56:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 12:59:00
Route:
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 12:42:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 12:43:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 12:44:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 12:45:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 12:46:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 12:47:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 12:50:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 12:52:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 12:53:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 12:55:00
-
ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall 12:57:00
Route:
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 13:12:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 13:13:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 13:14:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 13:15:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 13:16:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 13:17:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 13:20:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 13:22:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 13:23:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 13:25:00
-
ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall 13:27:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 13:32:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 13:34:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 13:36:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 13:38:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 13:39:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 13:40:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 13:43:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 13:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 13:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 13:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 13:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 13:49:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 13:51:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 13:52:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 13:53:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 13:56:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 13:59:00
Route:
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 13:42:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 13:43:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 13:44:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 13:45:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 13:46:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 13:47:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 13:50:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 13:52:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 13:53:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 13:55:00
-
ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall 13:57:00
Route:
-
Hagenbacher Ring, Schwäbisch Hall
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 14:12:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 14:13:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 14:14:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 14:15:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 14:16:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 14:17:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 14:20:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 14:22:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 14:23:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 14:25:00
-
ZOB Bussteig 2, Schwäbisch Hall 14:27:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 14:32:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 14:34:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 14:36:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 14:38:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 14:39:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 14:40:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 14:43:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 14:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 14:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 14:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 14:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 14:49:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 14:51:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 14:52:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 14:53:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 14:56:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 14:59:00