Haltestelle Hessental Mittelhöhe in Schwäbisch Hall
Mittelhöhe 15,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 09:32:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 09:34:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 09:35:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 09:37:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 09:38:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 09:40:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 09:42:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 09:51:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 09:52:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 09:53:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 09:55:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 09:56:00
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 09:57:00
-
Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall 09:58:00
Route:
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 09:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 09:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 09:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 09:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 09:50:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 09:52:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 09:53:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 09:54:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 09:57:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 09:58:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 09:59:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 10:00:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 10:02:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 10:04:00
Route:
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 10:02:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 10:04:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 10:05:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 10:07:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 10:08:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 10:10:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 10:12:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 10:21:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 10:22:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 10:23:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 10:25:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 10:26:00
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 10:27:00
-
Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall 10:28:00
Route:
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 10:14:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 10:15:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 10:16:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 10:17:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 10:20:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 10:22:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 10:23:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 10:24:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 10:27:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 10:28:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 10:29:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 10:30:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 10:32:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 10:34:00
Route:
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 10:32:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 10:34:00
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 10:35:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 10:37:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 10:38:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 10:40:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 10:42:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 10:51:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 10:52:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 10:53:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 10:55:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 10:56:00
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 10:57:00
-
Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall 10:58:00
Route:
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall
-
Hessental Molkerei, Schwäbisch Hall 10:36:00
-
Sulzdorf Brückäckerstraße, Schwäbisch Hall 10:40:00
-
Sulzdorf Abzw. Roßhöhe, Schwäbisch Hall 10:41:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 10:43:00
-
Sulzdorf Mahläcker, Schwäbisch Hall 10:44:00
-
Dörrenzimmern Abzw., Schwäbisch Hall 10:46:00
-
Abzw. Buch, Vellberg 10:49:00
-
Kreuzäcker, Vellberg 10:51:00
-
Ummenhofen Ort, Obersontheim 10:54:00
-
Untersontheim, Obersontheim 10:55:00
-
Post, Obersontheim 10:57:00
-
Apotheke, Obersontheim 10:59:00
-
Obersontheimer Straße, Bühlertann 11:01:00
-
Kirchplatz, Bühlertann 11:03:00
-
Weidenmühle, Bühlertann 11:06:00
-
Kottspiel, Bühlertann 11:07:00
-
Geifertshofer Straße, Bühlerzell 11:09:00
-
Schule, Bühlerzell 11:13:00
-
Siedlung, Bühlerzell 11:14:00
-
Geifertshofen, Bühlerzell 11:16:00