Haltestelle Hessental Im Hardt in Schwäbisch Hall
Im Hardt 18,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction Sulzdorf Kirche, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Hessental Im Hardt, Schwäbisch Hall
-
Hessental Geschwister-Scholl-Straße, Schwäbisch Ha 12:16:00
-
Altenhausen Ort, Schwäbisch Hall 12:19:00
-
Tüngental Hirtenwiesen, Schwäbisch Hall 12:20:00
-
Tüngental Schule, Schwäbisch Hall 12:21:00
-
Matheshörlebach Ort, Schwäbisch Hall 12:24:00
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall 12:26:00
-
Sulzdorf Im Rohr, Schwäbisch Hall 12:28:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 12:29:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 12:31:00
-
Sulzdorf Abzw. Buch, Schwäbisch Hall 12:33:00
-
Sulzdorf Kirche, Schwäbisch Hall 12:35:00
Route:
-
Hessental Im Hardt, Schwäbisch Hall
-
Hessental Haus der Wirtschaft, Schwäbisch Hall 12:33:00
-
Hessental Fa. Inova, Schwäbisch Hall 12:34:00
-
Hessental Alfred-Leikam-Straße, Schwäbisch Hall 12:36:00
-
Hessental HELA/HEM, Schwäbisch Hall 12:38:00
-
Hessental An den Wasenwiesen, Schwäbisch Hall 12:42:00
-
Hessental Grundwiesen, Schwäbisch Hall 12:43:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 12:45:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 12:46:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 12:49:00
-
Hessental Fassfabrik, Schwäbisch Hall 12:50:00
Route:
-
Hessental Im Hardt, Schwäbisch Hall
-
Hessental Geschwister-Scholl-Straße, Schwäbisch Ha 12:39:00
-
Hessental Dolanallee/Sparkasse, Schwäbisch Hall 12:40:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 12:42:00
-
Hessental Friedhof, Schwäbisch Hall 12:43:00
-
Hessental Alte Hessentaler Straße, Schwäbisch Hall 12:44:00
-
Hessental Willy-Brandt-Allee Nord, Schwäbisch Hall 12:46:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 12:49:00
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 12:50:00
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall 12:51:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 12:52:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 12:54:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 12:56:00
-
Rinderbachweg, Schwäbisch Hall 13:05:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 13:06:00
-
Waldorfschule, Schwäbisch Hall 13:07:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 13:08:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 13:10:00
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall 13:11:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 13:12:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 13:13:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 13:14:00
-
Hagebaumarkt/Lidl, Schwäbisch Hall 13:18:00
-
Steinbeisweg, Schwäbisch Hall 13:19:00
-
Abzw. Waldfriedhof, Schwäbisch Hall 13:20:00
-
Kerz/Modepark Röther, Michelfeld 13:22:00
-
Kerz/Augenzentrum, Michelfeld 13:23:00
-
Fa. Schaupp, Schwäbisch Hall 13:24:00
-
Fa. RECARO, Schwäbisch Hall 13:25:00
-
Stadtbus SHA Betriebshof, Schwäbisch Hall 13:26:00
Route:
-
Hessental Im Hardt, Schwäbisch Hall
-
Hessental Haus der Wirtschaft, Schwäbisch Hall 13:03:00
-
Hessental Fa. Inova, Schwäbisch Hall 13:04:00
-
Hessental Alfred-Leikam-Straße, Schwäbisch Hall 13:06:00
-
Hessental HELA/HEM, Schwäbisch Hall 13:08:00
-
Hessental An den Wasenwiesen, Schwäbisch Hall 13:12:00
-
Hessental Grundwiesen, Schwäbisch Hall 13:13:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 13:15:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 13:16:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 13:19:00
-
Hessental Fassfabrik, Schwäbisch Hall 13:20:00
Route:
-
Hessental Im Hardt, Schwäbisch Hall
-
Hessental Geschwister-Scholl-Straße, Schwäbisch Ha 13:09:00
-
Hessental Dolanallee/Sparkasse, Schwäbisch Hall 13:10:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 13:12:00
-
Hessental Friedhof, Schwäbisch Hall 13:13:00
-
Hessental Alte Hessentaler Straße, Schwäbisch Hall 13:14:00
-
Hessental Willy-Brandt-Allee Nord, Schwäbisch Hall 13:16:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 13:19:00
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 13:20:00
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall 13:21:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 13:22:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 13:24:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 13:26:00
-
Rinderbachweg, Schwäbisch Hall 13:35:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 13:36:00
-
Waldorfschule, Schwäbisch Hall 13:37:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 13:38:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 13:40:00
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall 13:41:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 13:42:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 13:43:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 13:44:00
-
Hagebaumarkt/Lidl, Schwäbisch Hall 13:48:00
-
Steinbeisweg, Schwäbisch Hall 13:49:00
-
Abzw. Waldfriedhof, Schwäbisch Hall 13:50:00
-
Kerz/Modepark Röther, Michelfeld 13:52:00
-
Kerz/Augenzentrum, Michelfeld 13:53:00
-
Fa. Schaupp, Schwäbisch Hall 13:54:00
-
Fa. RECARO, Schwäbisch Hall 13:55:00
-
Stadtbus SHA Betriebshof, Schwäbisch Hall 13:56:00
Route:
-
Hessental Im Hardt, Schwäbisch Hall
-
Hessental Geschwister-Scholl-Straße, Schwäbisch Ha 13:20:00
-
Altenhausen Ort, Schwäbisch Hall 13:23:00
-
Tüngental Hirtenwiesen, Schwäbisch Hall 13:24:00
-
Tüngental Schule, Schwäbisch Hall 13:25:00
-
Matheshörlebach Ort, Schwäbisch Hall 13:28:00
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall 13:30:00
-
Sulzdorf Im Rohr, Schwäbisch Hall 13:32:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 13:33:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 13:35:00
-
Sulzdorf Abzw. Buch, Schwäbisch Hall 13:37:00
-
Sulzdorf Kirche, Schwäbisch Hall 13:39:00