Haltestelle Heimbach/B14 in Schwäbisch Hall
Stuttgarter Strasse 89,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction ZOB Bussteig 4, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Heimbach B14, Schwäbisch Hall
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 16:51:00
-
ZOB Bussteig 4, Schwäbisch Hall 16:54:00
Route:
-
Heimbach B14, Schwäbisch Hall
-
Abzw. Waldfriedhof, Schwäbisch Hall 16:54:00
-
Kerz B14, Michelfeld 16:55:00
-
Bürkhofstraße, Michelfeld 16:57:00
-
Kiesberg, Michelfeld 16:58:00
-
Hofäcker, Michelfeld 16:59:00
-
Pappelring, Michelfeld 17:03:00
-
Kiesberg, Michelfeld 17:04:00
-
Bürkhofstraße, Michelfeld 17:05:00
-
Kerz B14, Michelfeld 17:07:00
-
Abzw. Waldfriedhof, Schwäbisch Hall 17:08:00
-
Heimbach B14, Schwäbisch Hall 17:09:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 17:12:00
-
ZOB Bussteig 7, Schwäbisch Hall 17:15:00
Route:
-
Heimbach B14, Schwäbisch Hall
-
Abzw. Waldfriedhof, Schwäbisch Hall 16:54:00
-
Kerz B14, Michelfeld 16:55:00
-
Gasthaus Adler, Michelfeld 16:57:00
-
Abzw. Gnadental, Michelfeld 16:58:00
-
Abzw. Neunkirchen, Michelfeld 17:01:00
-
Bubenorbis, Mainhardt 17:04:00
-
Aschenhütte, Mainhardt 17:06:00
-
Abzw. Stock, Mainhardt 17:06:00
-
Hütten Abzw. Bäumlesfeld, Mainhardt 17:07:00
-
Hütten Ortsmitte, Mainhardt 17:09:00
-
Hütten Friedhof, Mainhardt 17:10:00
-
Hütten Siedlung, Mainhardt 17:11:00
-
Abzw. Stock, Mainhardt 17:13:00
-
Stock, Mainhardt 17:14:00
-
Turmuhrenmuseum, Mainhardt 17:15:00
-
Wendeplatte, Mainhardt 17:17:00
-
B14, Mainhardt 17:18:00
-
Maßstabfabrik, Mainhardt 17:19:00
-
Hohenstraßen Grüner Baum, Mainhardt 17:21:00
-
Hohenstraßen Ortsmitte, Mainhardt 17:22:00
-
Ammertsweiler Gasthaus Ochsen, Mainhardt 17:24:00
-
Finsterrot Waldhorn, Wüstenrot 17:26:00
-
Finsterrot Siedlung, Wüstenrot 17:27:00
-
Weihenbronn Abzw. B39, Wüstenrot 17:28:00
-
Freibad, Wüstenrot 17:29:00
-
Löwensteiner Straße, Wüstenrot 17:30:00
-
Schule, Wüstenrot 17:33:00
-
Fa. Zügel, Wüstenrot 17:34:00
Route:
-
Heimbach B14, Schwäbisch Hall
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 17:08:00
-
ZOB Bussteig 7, Schwäbisch Hall 17:11:00
Route:
-
Heimbach B14, Schwäbisch Hall
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 17:12:00
-
ZOB Bussteig 7, Schwäbisch Hall 17:15:00
Route:
-
Heimbach B14, Schwäbisch Hall
-
Abzw. Waldfriedhof, Schwäbisch Hall 17:21:00
-
Kerz B14, Michelfeld 17:23:00
-
Gasthaus Adler, Michelfeld 17:26:00
-
Abzw. Gnadental, Michelfeld 17:28:00
-
Abzw. Neunkirchen, Michelfeld 17:31:00
-
Bubenorbis, Mainhardt 17:34:00
-
Aschenhütte, Mainhardt 17:36:00
-
Abzw. Stock, Mainhardt 17:36:00
-
Hütten Abzw. Bäumlesfeld, Mainhardt 17:37:00
-
Hütten Ortsmitte, Mainhardt 17:39:00
-
Hütten Friedhof, Mainhardt 17:40:00
-
Hütten Siedlung, Mainhardt 17:41:00
-
Abzw. Stock, Mainhardt 17:43:00
-
Stock, Mainhardt 17:44:00
-
Turmuhrenmuseum, Mainhardt 17:45:00
-
Wendeplatte, Mainhardt 17:47:00
-
B14, Mainhardt 17:48:00
-
Maßstabfabrik, Mainhardt 17:49:00
-
Hohenstraßen Grüner Baum, Mainhardt 17:51:00
-
Hohenstraßen Ortsmitte, Mainhardt 17:52:00
-
Ammertsweiler Gasthaus Ochsen, Mainhardt 17:54:00