Haltestelle Hallweg in Schwäbisch Hall
Martin-Luther-Strasse 15,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall
-
Matheshörlebach Ort, Schwäbisch Hall 15:06:00
-
Tüngental Schule, Schwäbisch Hall 15:09:00
-
Tüngental Hirtenwiesen, Schwäbisch Hall 15:10:00
-
Altenhausen Ort, Schwäbisch Hall 15:12:00
-
Tüngentaler Str./Schulzentrum Ost, Schwäbisch Hall 15:17:00
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 15:18:00
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall 15:19:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 15:21:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 15:23:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 15:25:00
Route:
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall
-
Sulzdorf Im Rohr, Schwäbisch Hall 15:22:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 15:23:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 15:24:00
Route:
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall
-
Matheshörlebach Ort, Schwäbisch Hall 15:36:00
-
Tüngental Schule, Schwäbisch Hall 15:39:00
-
Tüngental Hirtenwiesen, Schwäbisch Hall 15:40:00
-
Altenhausen Ort, Schwäbisch Hall 15:42:00
-
Tüngentaler Str./Schulzentrum Ost, Schwäbisch Hall 15:47:00
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 15:48:00
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall 15:49:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 15:51:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 15:53:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 15:55:00
Route:
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall
-
Sulzdorf Im Rohr, Schwäbisch Hall 15:52:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 15:53:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 15:54:00
Route:
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall
-
Matheshörlebach Ort, Schwäbisch Hall 16:06:00
-
Tüngental Schule, Schwäbisch Hall 16:09:00
-
Tüngental Hirtenwiesen, Schwäbisch Hall 16:10:00
-
Altenhausen Ort, Schwäbisch Hall 16:12:00
-
Tüngentaler Str./Schulzentrum Ost, Schwäbisch Hall 16:17:00
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 16:18:00
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall 16:19:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 16:21:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 16:23:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 16:25:00
Route:
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall
-
Sulzdorf Im Rohr, Schwäbisch Hall 16:22:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 16:23:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 16:24:00