Haltestelle Gailenkirchen Schule in Schwäbisch Hall
Büchelhalde 14,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 19:36:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 19:36:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 19:37:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 19:38:00
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall 19:40:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 19:40:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 19:41:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 19:43:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 19:44:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 19:45:00
-
Reiterhof, Schwäbisch Hall 19:47:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 19:49:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 19:51:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 19:52:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 19:55:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 19:58:00
Route:
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 21:07:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 21:07:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 21:08:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 21:09:00
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall 21:11:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 21:11:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 21:12:00
-
Reiterhof, Schwäbisch Hall 21:14:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 21:16:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 21:18:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 21:19:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 21:22:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 21:26:00
Route:
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 10:07:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 10:07:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 10:08:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 10:09:00
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall 10:11:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 10:11:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 10:12:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 10:14:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 10:15:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 10:16:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 10:21:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 10:23:00
Route:
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 13:00:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 13:00:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 13:01:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 13:02:00
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall 13:04:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 13:04:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 13:05:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 13:07:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 13:08:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 13:09:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 13:14:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 13:16:00
Route:
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 15:00:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 15:00:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 15:01:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 15:02:00
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall 15:04:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 15:04:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 15:05:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 15:07:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 15:08:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 15:09:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 15:14:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 15:16:00
Route:
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 17:00:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 17:00:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 17:01:00
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 17:02:00
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall 17:04:00
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 17:04:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 17:05:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 17:07:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 17:08:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 17:09:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 17:14:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 17:16:00