Haltestelle Bibersfeld Schule in Schwäbisch Hall
Luckenbacher Straße 34,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall
-
Raibach Ort, Rosengarten (Württ) 17:37:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 17:41:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 17:43:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 17:45:00
Route:
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall
-
Raibach Ort, Rosengarten (Württ) 07:44:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 07:48:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 07:50:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 07:53:00
Route:
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall
-
Bibersfeld Ort, Schwäbisch Hall 07:50:00
-
Bibersfeld Aussiedlerhof, Schwäbisch Hall 07:51:00
-
Bibersfeld Starkholzbacher See, Schwäbisch Hall 07:52:00
-
Hilbenhof Ort, Schwäbisch Hall 07:53:00
-
Rötenhof Ort, Schwäbisch Hall 07:54:00
-
Wielandsweiler Ort, Schwäbisch Hall 07:56:00
-
Obere Kornberger Sägmühle, Oberrot 07:58:00
-
Hammerschmiede Sägm. Ort, Oberrot 07:59:00
-
Badhaus Ort, Oberrot 08:00:00
-
Ebersberg Ebersberger Sägmühle, Oberrot 08:01:00
-
Obermühle Ort, Oberrot 08:02:00
-
Amselhalde Ort, Oberrot 08:03:00
-
Neumühle Ort, Oberrot 08:04:00
-
Rathaus, Oberrot 08:05:00
-
Lindenstraße, Oberrot 08:07:00
-
Hausen Ort, Oberrot 08:10:00
-
Greuthof Abzw., Oberrot 08:11:00
-
Hoffeld, Fichtenberg (Württ) 08:13:00
-
Bahnhof, Fichtenberg (Württ) 08:14:00
-
Lindenstraße, Fichtenberg (Württ) 08:16:00
-
Schelmenäcker, Fichtenberg (Württ) 08:17:00
-
Krone, Fichtenberg (Württ) 08:19:00
-
Mittelrot Ort, Fichtenberg (Württ) 08:22:00
-
Unterrot Arwa/B298, Gaildorf 08:25:00
-
Häuserbachsiedlung, Gaildorf 08:26:00
-
Stadtmitte, Gaildorf 08:28:00
Route:
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall
-
Bibersfeld Ort, Schwäbisch Hall 08:42:00
-
Rieden Weidig, Rosengarten (Württ) 08:46:00
-
Rieden Ort, Rosengarten (Württ) 08:47:00
-
Uttenhofen Häuslesäckersiedlung, Rosengarten (Würt 08:49:00
-
Uttenhofen Krone, Rosengarten (Württ) 08:50:00
-
Westheim Berghof, Rosengarten (Württ) 08:52:00
-
Westheim BEW, Rosengarten (Württ) 08:54:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 08:58:00
Route:
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall
-
Raibach Ort, Rosengarten (Württ) 09:13:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 09:17:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 09:19:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 09:21:00
Route:
-
Bibersfeld Schule, Schwäbisch Hall
-
Raibach Ort, Rosengarten (Württ) 10:13:00
-
Gaildorfer Straße, Schwäbisch Hall 10:17:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 10:19:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 10:22:00