Haltestelle Bausparkasse Crailsheimer Straße in Schwäbisch Hall
Komberger Weg 3,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction ZOB, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 12:05:00
-
ZOB, Schwäbisch Hall 12:10:00
Route:
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 12:06:00
-
ZOB, Schwäbisch Hall 12:11:00
Route:
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 12:08:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 12:09:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 12:10:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 12:13:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 12:14:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 12:15:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 12:16:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 12:17:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 12:20:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 12:22:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 12:23:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 12:24:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 12:27:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 12:28:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 12:29:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 12:30:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 12:32:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 12:34:00
Route:
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 12:08:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 12:10:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 12:12:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 12:21:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 12:22:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 12:23:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 12:25:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 12:26:00
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 12:27:00
-
Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall 12:28:00
Route:
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 12:11:00
-
Tüngentaler Str./Schulzentrum Ost, Schwäbisch Hall 12:12:00
-
Altenhausen Ort, Schwäbisch Hall 12:17:00
-
Tüngental Hirtenwiesen, Schwäbisch Hall 12:18:00
-
Tüngental Schule, Schwäbisch Hall 12:20:00
-
Matheshörlebach Ort, Schwäbisch Hall 12:23:00
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall 12:25:00
-
Sulzdorf Im Rohr, Schwäbisch Hall 12:27:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 12:28:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 12:29:00
-
Sulzdorf Abzw. Buch, Schwäbisch Hall 12:30:00
-
Sulzdorf Kirche, Schwäbisch Hall 12:31:00
-
Jagstrot Ort, Schwäbisch Hall 12:35:00
-
Oberscheffach Ort, Ilshofen 12:38:00
-
Stadel Abzw., Ilshofen 12:40:00
-
Unteraspach Ort, Ilshofen 12:43:00
-
Oberaspach Ort, Ilshofen 12:45:00
-
Oberaspach Siedlung, Ilshofen 12:46:00
-
Steinbächle Ort, Ilshofen 12:48:00
-
Kreuzäckerhof, Ilshofen 12:49:00
-
Krankenhaus, Ilshofen 12:53:00
-
Steinbrunnen, Ilshofen 12:55:00
Route:
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall
-
Schäbisch Hall-Freibad, Schwäbisch Hall 12:16:00
-
Hessental Molkerei, Schwäbisch Hall 12:20:00
-
Sulzdorf Abzw. Schwarzenlache, Schwäbisch Hall 12:24:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 12:25:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 12:27:00
-
Sulzdorf Mahläcker, Schwäbisch Hall 12:28:00
-
Dörrenzimmern Abzw., Schwäbisch Hall 12:30:00
-
Ummenhofen Ort, Obersontheim 12:33:00
-
Untersontheim, Obersontheim 12:34:00
-
Post, Obersontheim 12:36:00
-
Apotheke, Obersontheim 12:38:00
-
Obersontheimer Straße, Bühlertann 12:40:00
-
Kirchplatz, Bühlertann 12:42:00
-
Weidenmühle, Bühlertann 12:45:00
-
Kottspiel, Bühlertann 12:46:00
-
Geifertshofer Straße, Bühlerzell 12:48:00
-
Siedlung, Bühlerzell 12:49:00
-
Geifertshofen, Bühlerzell 12:52:00