Haltestelle Bausparkasse Crailsheimer Straße in Schwäbisch Hall
Komberger Weg 3,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 14:06:00
-
Tüngentaler Str./Schulzentrum Ost, Schwäbisch Hall 14:07:00
-
Altenhausen Ort, Schwäbisch Hall 14:12:00
-
Tüngental Hirtenwiesen, Schwäbisch Hall 14:13:00
-
Tüngental Schule, Schwäbisch Hall 14:15:00
-
Matheshörlebach Ort, Schwäbisch Hall 14:18:00
-
Sulzdorf Hallweg, Schwäbisch Hall 14:20:00
-
Sulzdorf Im Rohr, Schwäbisch Hall 14:22:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 14:23:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 14:24:00
Route:
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 14:08:00
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall 14:09:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 14:10:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 14:13:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 14:14:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 14:15:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 14:16:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 14:17:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 14:20:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 14:22:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 14:23:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 14:24:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 14:27:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 14:28:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 14:29:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 14:30:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 14:32:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 14:34:00
Route:
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 14:08:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 14:10:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 14:12:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 14:21:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 14:22:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 14:23:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 14:25:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 14:26:00
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 14:27:00
-
Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall 14:28:00
Route:
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 14:16:00
-
Hessental Molkerei, Schwäbisch Hall 14:21:00
-
Sulzdorf Brückäckerstraße, Schwäbisch Hall 14:25:00
-
Sulzdorf Abzw. Roßhöhe, Schwäbisch Hall 14:26:00
-
Sulzdorf Hauptstraße, Schwäbisch Hall 14:27:00
-
Sulzdorf Dammstraße, Schwäbisch Hall 14:28:00
-
Sulzdorf Mahläcker, Schwäbisch Hall 14:29:00
-
Dörrenzimmern Abzw., Schwäbisch Hall 14:31:00
-
Abzw. Buch, Vellberg 14:34:00
-
Kreuzäcker, Vellberg 14:36:00
-
Ummenhofen Ort, Obersontheim 14:40:00
-
Untersontheim, Obersontheim 14:41:00
-
Post, Obersontheim 14:43:00
-
Apotheke, Obersontheim 14:45:00
-
Obersontheimer Straße, Bühlertann 14:47:00
-
Kirchplatz, Bühlertann 14:49:00
-
Weidenmühle, Bühlertann 14:52:00
-
Kottspiel, Bühlertann 14:53:00
-
Geifertshofer Straße, Bühlerzell 14:55:00
-
Siedlung, Bühlerzell 14:56:00
-
Geifertshofen, Bühlerzell 14:59:00
Route:
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall
-
Tüngentaler Str./Herrenäcker, Schwäbisch Hall 14:21:00
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 14:22:00
-
Hessental Willy-Brandt-Allee Nord, Schwäbisch Hall 14:25:00
-
Hessental Alte Hessentaler Straße, Schwäbisch Hall 14:26:00
-
Hessental Friedhof, Schwäbisch Hall 14:27:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 14:28:00
-
Hessental Dolanallee/Sparkasse, Schwäbisch Hall 14:30:00
-
Hessental Geschwister-Scholl-Straße, Schwäbisch Ha 14:31:00
-
Hessental Im Hardt, Schwäbisch Hall 14:32:00
-
Hessental Haus der Wirtschaft, Schwäbisch Hall 14:33:00
-
Hessental Fa. Inova, Schwäbisch Hall 14:34:00
-
Hessental Alfred-Leikam-Straße, Schwäbisch Hall 14:36:00
-
Hessental HELA/HEM, Schwäbisch Hall 14:38:00
-
Hessental An den Wasenwiesen, Schwäbisch Hall 14:42:00
-
Hessental Grundwiesen, Schwäbisch Hall 14:43:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 14:45:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 14:46:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 14:49:00
-
Hessental Fassfabrik, Schwäbisch Hall 14:50:00
Route:
-
Bausparkasse/Ellwanger Straße, Schwäbisch Hall
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 14:22:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 14:24:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 14:26:00
-
Rinderbachweg, Schwäbisch Hall 14:35:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 14:36:00
-
Waldorfschule, Schwäbisch Hall 14:37:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 14:38:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 14:40:00
-
Schafbrunnenweg, Schwäbisch Hall 14:41:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 14:42:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 14:43:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 14:44:00
-
Hagebaumarkt/Lidl, Schwäbisch Hall 14:48:00
-
Steinbeisweg, Schwäbisch Hall 14:49:00
-
Abzw. Waldfriedhof, Schwäbisch Hall 14:50:00
-
Kerz/Modepark Röther, Michelfeld 14:52:00
-
Kerz/Augenzentrum, Michelfeld 14:53:00
-
Fa. Schaupp, Schwäbisch Hall 14:54:00
-
Fa. RECARO, Schwäbisch Hall 14:55:00
-
Stadtbus SHA Betriebshof, Schwäbisch Hall 14:56:00