Haltestelle Oberbettringen Zeppelinweg in Schwäbisch Gmünd
Oberbettringer Straße 34,
73525Schwäbisch Gmünd
The next departure is direction Triumph, Heubach.
Route:
-
Oberbettringen Zeppelinweg, Schwäbisch Gmünd
-
Hardtstraße, Schwäbisch Gmünd 12:28:00
-
Oberbettringer Str. 100, Schwäbisch Gmünd 12:30:00
-
Hardt Einmündg. Falkenb.Str., Schwäbisch Gmünd 12:31:00
-
Hardt Einmündung Zwerenbergstraße, Schwäbisch Gmün 12:31:00
-
PH/BSZ Oberbettringer Str., Schwäbisch Gmünd 12:33:00
-
Oberbettringen Sonnenhalde, Schwäbisch Gmünd 12:34:00
-
Oberbettringen Ortsmitte, Schwäbisch Gmünd 12:35:00
-
Oberbettringen Rosengarten, Schwäbisch Gmünd 12:36:00
-
Oberbettringen Hirschfeld, Schwäbisch Gmünd 12:36:00
-
Gügling Fa. Ritz, Schwäbisch Gmünd 12:37:00
-
Bargau Im Breiten Feld, Schwäbisch Gmünd 12:44:00
-
Bargau Bezirksamt, Schwäbisch Gmünd 12:45:00
-
Bargau Hirsch, Schwäbisch Gmünd 12:46:00
-
Bargau Firma Fein, Schwäbisch Gmünd 12:47:00
-
Buch, Heubach 12:48:00
-
Rodelwiesen, Heubach 12:49:00
-
Heubach West 12:50:00
-
Stadthalle, Heubach 12:52:00
-
Marktplatz, Heubach 12:54:00
-
Triumph, Heubach 12:55:00
Route:
-
Oberbettringen Zeppelinweg, Schwäbisch Gmünd
-
Hardtstraße, Schwäbisch Gmünd 12:28:00
-
Oberbettringer Str. 100, Schwäbisch Gmünd 12:30:00
-
Hardt Einmündg. Falkenb.Str., Schwäbisch Gmünd 12:31:00
-
Hardt Einmündung Zwerenbergstraße, Schwäbisch Gmün 12:31:00
-
PH/BSZ Heidenheimer Str., Schwäbisch Gmünd 12:33:00
-
Oberbettringen NW Oderstraße, Schwäbisch Gmünd 12:34:00
-
Oberbettringen NW Neißestraße, Schwäbisch Gmünd 12:35:00
-
Oberbettringen NW Donaustraße, Schwäbisch Gmünd 12:37:00
-
Oberbettringen Sonnenhalde, Schwäbisch Gmünd 12:38:00
-
Oberbettringen Ortsmitte, Schwäbisch Gmünd 12:39:00
-
Oberbettringen Rosengarten, Schwäbisch Gmünd 12:40:00
-
Oberbettringen Hirschfeld, Schwäbisch Gmünd 12:40:00
-
Welz, Schwäbisch Gmünd 12:41:00
-
Gügling Albert-Einstein-Straße, Schwäbisch Gmünd 12:43:00
-
Gügling Fa. Rube, Schwäbisch Gmünd 12:43:00
-
Gügling Adam-Riese-Straße, Schwäbisch Gmünd 12:44:00
-
Gügling Justus-von-Liebig-Str., Schwäbisch Gmünd 12:45:00
-
Gügling Adam-Riese-Straße, Schwäbisch Gmünd 12:45:00
-
Gügling Fa. Rube, Schwäbisch Gmünd 12:46:00
-
Gügling Albert-Einstein-Straße, Schwäbisch Gmünd 12:46:00
-
Welz, Schwäbisch Gmünd 12:47:00
-
Gügling Felix-Wankel-Straße, Schwäbisch Gmünd 12:48:00
-
Gügling Nikolaus-Otto-Straße, Schwäbisch Gmünd 12:49:00
-
Gügling Melitta-Bentz-Straße, Schwäbisch Gmünd 12:50:00
Route:
-
Oberbettringen Zeppelinweg, Schwäbisch Gmünd
-
Rauchbeinschule, Schwäbisch Gmünd 12:29:00
-
Hintere Schmiedgasse, Schwäbisch Gmünd 12:30:00
-
Marktplatz, Schwäbisch Gmünd 12:31:00
-
Bahnhof, Schwäbisch Gmünd 12:33:00
Route:
-
Oberbettringen Zeppelinweg, Schwäbisch Gmünd
-
Rauchbeinschule, Schwäbisch Gmünd 12:39:00
-
Hintere Schmiedgasse, Schwäbisch Gmünd 12:40:00
-
Marktplatz, Schwäbisch Gmünd 12:41:00
-
Bahnhof, Schwäbisch Gmünd 12:43:00
Route:
-
Oberbettringen Zeppelinweg, Schwäbisch Gmünd
-
Hardtstraße, Schwäbisch Gmünd 12:45:00
-
Oberbettringer Str. 100, Schwäbisch Gmünd 12:47:00
-
Hardt Einmündg. Falkenb.Str., Schwäbisch Gmünd 12:48:00
-
Hardt Einmündung Zwerenbergstraße, Schwäbisch Gmün 12:48:00
-
PH/BSZ Heidenheimer Str., Schwäbisch Gmünd 12:50:00
-
Oberbettringen NW Oderstraße, Schwäbisch Gmünd 12:55:00
-
Oberbettringen NW Neißestraße, Schwäbisch Gmünd 12:56:00
-
Oberbettringen NW Donaustraße, Schwäbisch Gmünd 12:58:00
Route:
-
Oberbettringen Zeppelinweg, Schwäbisch Gmünd
-
Hardtstraße, Schwäbisch Gmünd 12:48:00
-
Oberbettringer Str. 100, Schwäbisch Gmünd 12:50:00
-
Hardt Einmündg. Falkenb.Str., Schwäbisch Gmünd 12:51:00
-
Hardt Einmündung Zwerenbergstraße, Schwäbisch Gmün 12:51:00
-
PH/BSZ Oberbettringer Str., Schwäbisch Gmünd 12:53:00
-
Oberbettringen Sonnenhalde, Schwäbisch Gmünd 12:54:00
-
Oberbettringen Ortsmitte, Schwäbisch Gmünd 12:56:00
-
Oberbettringen Rosengarten, Schwäbisch Gmünd 12:57:00
-
Oberbettringen Hirschfeld, Schwäbisch Gmünd 12:57:00
-
Gügling Fa. Ritz, Schwäbisch Gmünd 12:58:00
-
Bargau Im Breiten Feld, Schwäbisch Gmünd 13:00:00
-
Bargau Bezirksamt, Schwäbisch Gmünd 13:01:00
-
Bargau Hirsch, Schwäbisch Gmünd 13:02:00
-
Bargau Firma Fein, Schwäbisch Gmünd 13:03:00
-
Buch, Heubach 13:04:00
-
Rodelwiesen, Heubach 13:05:00
-
Heubach West 13:06:00
-
Stadthalle, Heubach 13:08:00
-
Marktplatz, Heubach 13:10:00
-
Triumph, Heubach 13:11:00