Haltestelle Oberbettringen NW Oderstraße in Schwäbisch Gmünd
Oderstraße 100,
73529Schwäbisch Gmünd
The next departure is direction Triumph, Heubach.
Route:
-
Oberbettringen NW Oderstraße, Schwäbisch Gmünd
-
Oberbettringen NW Neißestraße, Schwäbisch Gmünd 23:31:00
-
Oberbettringen NW Donaustraße, Schwäbisch Gmünd 23:32:00
-
Oberbettringen Sonnenhalde, Schwäbisch Gmünd 23:32:00
-
Oberbettringen Ortsmitte, Schwäbisch Gmünd 23:33:00
-
Oberbettringen Rosengarten, Schwäbisch Gmünd 23:34:00
-
Oberbettringen Hirschfeld, Schwäbisch Gmünd 23:34:00
-
Gügling Fa. Ritz, Schwäbisch Gmünd 23:35:00
-
Bargau Im Breiten Feld, Schwäbisch Gmünd 23:37:00
-
Bargau Bezirksamt, Schwäbisch Gmünd 23:38:00
-
Bargau Hirsch, Schwäbisch Gmünd 23:39:00
-
Bargau Firma Fein, Schwäbisch Gmünd 23:40:00
-
Buch, Heubach 23:41:00
-
Rodelwiesen, Heubach 23:42:00
-
Heubach West 23:43:00
-
Stadthalle, Heubach 23:45:00
-
Marktplatz, Heubach 23:47:00
-
Triumph, Heubach 23:48:00
Route:
-
Oberbettringen NW Oderstraße, Schwäbisch Gmünd
-
PH/BSZ Oberbettringer Str., Schwäbisch Gmünd 00:02:00
-
Hardt Einmündung Zwerenbergstraße, Schwäbisch Gmün 00:03:00
-
Hardt Einmündg. Falkenb.Str., Schwäbisch Gmünd 00:03:00
-
Oberbettringer Str. 100, Schwäbisch Gmünd 00:03:00
-
Hardtstraße, Schwäbisch Gmünd 00:05:00
-
Oberbettringen Zeppelinweg, Schwäbisch Gmünd 00:05:00
-
Rauchbeinschule, Schwäbisch Gmünd 00:06:00
-
Hintere Schmiedgasse, Schwäbisch Gmünd 00:07:00
-
Marktplatz, Schwäbisch Gmünd 00:08:00
-
Bahnhof, Schwäbisch Gmünd 00:10:00
Route:
-
Oberbettringen NW Oderstraße, Schwäbisch Gmünd
-
PH/BSZ Oberbettringer Str., Schwäbisch Gmünd 06:41:00
-
Hardt Einmündung Zwerenbergstraße, Schwäbisch Gmün 06:42:00
-
Hardt Einmündg. Falkenb.Str., Schwäbisch Gmünd 06:42:00
-
Oberbettringer Str. 100, Schwäbisch Gmünd 06:43:00
-
Hardtstraße, Schwäbisch Gmünd 06:44:00
-
Oberbettringen Zeppelinweg, Schwäbisch Gmünd 06:44:00
-
Rauchbeinschule, Schwäbisch Gmünd 06:45:00
-
Hintere Schmiedgasse, Schwäbisch Gmünd 06:46:00
-
Marktplatz, Schwäbisch Gmünd 06:47:00
-
Bahnhof, Schwäbisch Gmünd 06:49:00
Route:
-
Oberbettringen NW Oderstraße, Schwäbisch Gmünd
-
Oberbettringen NW Neißestraße, Schwäbisch Gmünd 07:17:00
-
Oberbettringen NW Donaustraße, Schwäbisch Gmünd 07:18:00
-
Oberbettringen Sonnenhalde, Schwäbisch Gmünd 07:19:00
-
Oberbettringen Ortsmitte, Schwäbisch Gmünd 07:20:00
-
Oberbettringen Kiesweg, Schwäbisch Gmünd 07:21:00
-
Unterbettringen Ortsmitte, Schwäbisch Gmünd 07:23:00
-
Lindenfeld Lindeneck, Schwäbisch Gmünd 07:24:00
-
Waldstetter Brücke, Schwäbisch Gmünd 07:31:00
Route:
-
Oberbettringen NW Oderstraße, Schwäbisch Gmünd
-
Oberbettringen NW Neißestraße, Schwäbisch Gmünd 07:55:00
-
Oberbettringen NW Donaustraße, Schwäbisch Gmünd 07:56:00
-
Oberbettringen Sonnenhalde, Schwäbisch Gmünd 07:57:00
-
Oberbettringen Ortsmitte, Schwäbisch Gmünd 07:58:00
-
Oberbettringen Rosengarten, Schwäbisch Gmünd 07:58:00
-
Oberbettringen Hirschfeld, Schwäbisch Gmünd 07:58:00
-
Gügling Fa. Ritz, Schwäbisch Gmünd 07:59:00
-
Bargau Im Breiten Feld, Schwäbisch Gmünd 08:00:00
-
Bargau Bezirksamt, Schwäbisch Gmünd 08:01:00
-
Bargau Hirsch, Schwäbisch Gmünd 08:02:00
-
Bargau Firma Fein, Schwäbisch Gmünd 08:03:00
-
Buch, Heubach 08:04:00
-
Rodelwiesen, Heubach 08:05:00
-
Heubach West 08:06:00
-
Stadthalle, Heubach 08:08:00
-
Marktplatz, Heubach 08:09:00
-
Triumph, Heubach 08:10:00
Route:
-
Oberbettringen NW Oderstraße, Schwäbisch Gmünd
-
PH/BSZ Oberbettringer Str., Schwäbisch Gmünd 08:28:00
-
Hardt Einmündung Zwerenbergstraße, Schwäbisch Gmün 08:29:00
-
Hardt Einmündg. Falkenb.Str., Schwäbisch Gmünd 08:29:00
-
Oberbettringer Str. 100, Schwäbisch Gmünd 08:30:00
-
Hardtstraße, Schwäbisch Gmünd 08:31:00
-
Oberbettringen Zeppelinweg, Schwäbisch Gmünd 08:31:00
-
Rauchbeinschule, Schwäbisch Gmünd 08:32:00
-
Hintere Schmiedgasse, Schwäbisch Gmünd 08:33:00
-
Marktplatz, Schwäbisch Gmünd 08:34:00
-
Bahnhof, Schwäbisch Gmünd 08:36:00