Haltestelle Neckar in Schönbrunn
Herzstrasse 12,
69436Schönbrunn
The next departure is direction Bahnhof, Eberbach.
Route:
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden)
-
Haag Alte Schule, Schönbrunn (Baden) 15:52:00
-
Haag Unterdorf, Schönbrunn (Baden) 15:54:00
-
Unterschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 16:00:00
-
Oberschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 16:02:00
-
Moosbrunn, Schönbrunn (Baden) 16:07:00
-
Oberschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 16:12:00
-
Unterschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 16:14:00
-
Haag Alte Schule, Schönbrunn (Baden) 16:19:00
-
Haag Unterdorf, Schönbrunn (Baden) 16:21:00
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden) 16:27:00
-
Allemühl, Schönbrunn (Baden) 16:32:00
-
Bahnhof, Eberbach 16:42:00
Route:
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden)
-
Allemühl, Schönbrunn (Baden) 16:32:00
-
Bahnhof, Eberbach 16:42:00
Route:
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden)
-
Haag Alte Schule, Schönbrunn (Baden) 20:50:00
-
Haag Unterdorf, Schönbrunn (Baden) 20:52:00
-
Unterschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 20:58:00
-
Oberschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 21:00:00
-
Moosbrunn, Schönbrunn (Baden) 21:05:00
-
Oberschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 21:10:00
-
Unterschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 21:12:00
-
Haag Alte Schule, Schönbrunn (Baden) 21:17:00
-
Haag Unterdorf, Schönbrunn (Baden) 21:19:00
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden) 21:25:00
-
Allemühl, Schönbrunn (Baden) 21:30:00
-
Bahnhof, Eberbach 21:40:00
Route:
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden)
-
Allemühl, Schönbrunn (Baden) 21:30:00
-
Bahnhof, Eberbach 21:40:00
Route:
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden)
-
Haag Unterdorf, Schönbrunn (Baden) 08:02:00
-
Haag Alte Schule, Schönbrunn (Baden) 08:03:00
-
Unterschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 08:07:00
-
Oberschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 08:09:00
-
Moosbrunn, Schönbrunn (Baden) 08:11:00
-
Allemühl, Schönbrunn (Baden) 08:16:00
-
Pleutersbach, Eberbach 08:20:00
-
Schwimmbad, Eberbach 08:22:00
-
Brockenhof, Eberbach 08:23:00
-
Neckarbrücke, Eberbach 08:25:00
-
Bahnhof, Eberbach 08:27:00
Route:
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden)
-
Haag Alte Schule, Schönbrunn (Baden) 08:51:00
-
Haag Unterdorf, Schönbrunn (Baden) 08:53:00
-
Unterschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 08:58:00
-
Oberschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 09:00:00
-
Moosbrunn, Schönbrunn (Baden) 09:04:00
-
Oberschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 09:09:00
-
Unterschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 09:11:00
-
Haag Alte Schule, Schönbrunn (Baden) 09:15:00
-
Haag Unterdorf, Schönbrunn (Baden) 09:17:00
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden) 09:23:00
-
Allemühl, Schönbrunn (Baden) 09:28:00
-
Bahnhof, Eberbach 09:37:00