Haltestelle Habichtweg in Schirmitz
Habichtweg 1,
92718Schirmitz
The next departure is direction Z O B.
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 14:42:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 14:43:00
-
Leuchtenberger Str., Weiden i.d. Oberpfalz 14:43:00
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 14:44:00
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 14:45:00
-
Biberstr./Entenbühl, Weiden i.d. Oberpfalz 14:45:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 14:46:00
-
Neumühle/Obstgarten, Weiden i.d. Oberpfalz 14:47:00
-
Neumühle/Igelweg, Weiden i.d. Oberpfalz 14:48:00
-
Edeldorfer Weg/Neumühle, Weiden i.d. Oberpfalz 14:49:00
-
Edeldorfer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 14:49:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 14:50:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 14:51:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 14:53:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 14:55:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Bachstraße, Schirmitz 15:12:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 15:13:00
-
Rathaus, Schirmitz 15:13:00
-
Schule, Schirmitz 15:14:00
-
Erlenstraße, Pirk 15:16:00
-
Rathaus, Pirk 15:17:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 15:22:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 15:23:00
-
Leuchtenberger Str., Weiden i.d. Oberpfalz 15:23:00
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 15:24:00
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 15:25:00
-
Biberstr./Entenbühl, Weiden i.d. Oberpfalz 15:25:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 15:26:00
-
Neumühle/Obstgarten, Weiden i.d. Oberpfalz 15:27:00
-
Neumühle/Igelweg, Weiden i.d. Oberpfalz 15:28:00
-
Edeldorfer Weg/Neumühle, Weiden i.d. Oberpfalz 15:29:00
-
Edeldorfer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 15:29:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 15:30:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 15:31:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 15:33:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 15:35:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Bachstraße, Schirmitz 15:52:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 15:53:00
-
Rathaus, Schirmitz 15:53:00
-
Schule, Schirmitz 15:54:00
-
Erlenstraße, Pirk 15:56:00
-
Rathaus, Pirk 15:57:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:02:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 16:03:00
-
Leuchtenberger Str., Weiden i.d. Oberpfalz 16:03:00
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:04:00
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:05:00
-
Biberstr./Entenbühl, Weiden i.d. Oberpfalz 16:05:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 16:06:00
-
Neumühle/Obstgarten, Weiden i.d. Oberpfalz 16:07:00
-
Neumühle/Igelweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:08:00
-
Edeldorfer Weg/Neumühle, Weiden i.d. Oberpfalz 16:09:00
-
Edeldorfer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:09:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 16:10:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 16:11:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 16:13:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 16:15:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Bachstraße, Schirmitz 16:32:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 16:33:00
-
Rathaus, Schirmitz 16:33:00
-
Schule, Schirmitz 16:34:00
-
Erlenstraße, Pirk 16:36:00
-
Rathaus, Pirk 16:37:00