Haltestelle Habichtweg in Schirmitz
Habichtweg 1,
92718Schirmitz
The next departure is direction Pirk.
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Bachstraße, Schirmitz 18:59:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 19:00:00
-
Rathaus, Schirmitz 19:00:00
-
Schule, Schirmitz 19:01:00
-
Erlenstraße, Pirk 19:03:00
-
Rathaus, Pirk 19:04:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 19:12:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 19:13:00
-
Leuchtenberger Str., Weiden i.d. Oberpfalz 19:13:00
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 19:14:00
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 19:15:00
-
Biberstr./Entenbühl, Weiden i.d. Oberpfalz 19:15:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 19:16:00
-
Neumühle/Obstgarten, Weiden i.d. Oberpfalz 19:17:00
-
Neumühle/Igelweg, Weiden i.d. Oberpfalz 19:18:00
-
Edeldorfer Weg/Neumühle, Weiden i.d. Oberpfalz 19:19:00
-
Edeldorfer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 19:19:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 19:20:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 19:21:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 19:23:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 19:25:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Bachstraße, Schirmitz 19:42:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 19:43:00
-
Rathaus, Schirmitz 19:43:00
-
Schule, Schirmitz 19:44:00
-
Erlenstraße, Pirk 19:46:00
-
Rathaus, Pirk 19:47:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 20:02:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 20:03:00
-
Leuchtenberger Str., Weiden i.d. Oberpfalz 20:03:00
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 20:04:00
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 20:05:00
-
Biberstr./Entenbühl, Weiden i.d. Oberpfalz 20:05:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 20:06:00
-
Neumühle/Obstgarten, Weiden i.d. Oberpfalz 20:07:00
-
Neumühle/Igelweg, Weiden i.d. Oberpfalz 20:08:00
-
Edeldorfer Weg/Neumühle, Weiden i.d. Oberpfalz 20:09:00
-
Edeldorfer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 20:09:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 20:10:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 20:11:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 20:13:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 20:15:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Bachstraße, Schirmitz 20:32:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 20:33:00
-
Rathaus, Schirmitz 20:33:00
-
Schule, Schirmitz 20:34:00
-
Erlenstraße, Pirk 20:36:00
-
Rathaus, Pirk 20:37:00
Route:
-
Habichtweg, Schirmitz
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 11:22:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 11:23:00
-
Leuchtenberger Str., Weiden i.d. Oberpfalz 11:23:00
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 11:24:00
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 11:25:00
-
Biberstr./Entenbühl, Weiden i.d. Oberpfalz 11:25:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 11:26:00
-
Neumühle/Obstgarten, Weiden i.d. Oberpfalz 11:27:00
-
Neumühle/Igelweg, Weiden i.d. Oberpfalz 11:28:00
-
Edeldorfer Weg/Neumühle, Weiden i.d. Oberpfalz 11:29:00
-
Edeldorfer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 11:29:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 11:30:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 11:31:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 11:33:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 11:35:00