Haltestelle Kareth Neukareth in Regensburg
Hauptstrasse 1,
93138Regensburg
The next departure is direction Hainsacker.
Route:
-
Kareth Neukareth, Lappersdorf
-
Hornauer, Lappersdorf 13:09:00
-
Kapelle, Lappersdorf 13:10:00
-
Oppersdorfer Str., Lappersdorf 13:11:00
-
Industriestr., Lappersdorf 13:12:00
-
Pielmühle, Lappersdorf 13:13:00
-
Lorenzen Regenstrand, Lappersdorf 13:14:00
-
Lorenzen (P+R), Lappersdorf 13:15:00
-
Stettwies, Lappersdorf 13:17:00
-
Hainsacker Am Schlag, Lappersdorf 13:18:00
-
Hainsacker Siedlung, Lappersdorf 13:19:00
-
Hainsacker Gasth. Prößl, Lappersdorf 13:20:00
-
Hainsacker Turl (P+R), Lappersdorf 13:21:00
Route:
-
Kareth Neukareth, Lappersdorf
-
Pfälzer Siedlung, Regensburg 13:25:00
-
Bei der Rinnen, Regensburg 13:26:00
-
Am Holzhof, Regensburg 13:27:00
-
Steinweg, Regensburg 13:29:00
-
Naabstraße, Regensburg 13:31:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 13:33:00
-
Wöhrdstraße, Regensburg 13:35:00
-
Eiserne Brücke, Regensburg 13:36:00
-
Haus der Bayerischen Geschichte, Regensburg 13:37:00
-
Dachauplatz, Regensburg 13:38:00
-
Dachauplatz, Regensburg 13:38:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 13:41:00
Route:
-
Kareth Neukareth, Lappersdorf
-
Hornauer, Lappersdorf 13:29:00
-
Kapelle, Lappersdorf 13:30:00
-
Oppersdorfer Str., Lappersdorf 13:31:00
-
Industriestr., Lappersdorf 13:32:00
-
Pielmühle, Lappersdorf 13:33:00
-
Lorenzen Regenstrand, Lappersdorf 13:34:00
-
Lorenzen (P+R), Lappersdorf 13:35:00
-
Stettwies, Lappersdorf 13:37:00
-
Hainsacker Am Schlag, Lappersdorf 13:38:00
-
Hainsacker Siedlung, Lappersdorf 13:39:00
-
Hainsacker Gasth. Prößl, Lappersdorf 13:40:00
-
Hainsacker Turl (P+R), Lappersdorf 13:41:00
Route:
-
Kareth Neukareth, Lappersdorf
-
Kareth Hauptstraße, Lappersdorf 13:32:00
-
Kareth Pfälzer Weg, Lappersdorf 13:33:00
-
Kareth In der Pfeifing, Lappersdorf 13:34:00
-
Oppersdorf Süd, Lappersdorf 13:35:00
-
Oppersdorf Ortsmitte, Lappersdorf 13:36:00
-
Oppersdorf Feuerwehr, Lappersdorf 13:37:00
-
Oppersdorf Nord, Lappersdorf 13:38:00
-
Einhausen, Lappersdorf 13:39:00
-
Hainsacker Hochgrain, Lappersdorf 13:40:00
-
Harreshof, Lappersdorf 13:41:00
-
Hainsacker Am Kuffholz, Lappersdorf 13:42:00
-
Baiern Abzw., Lappersdorf 13:44:00
-
Kaulhausen Abzw., Lappersdorf 13:46:00
-
Schwaighausen, Lappersdorf 13:47:00
-
Feuerwehrhaus, Wolfsegg 13:52:00
-
Raiffeisenbank, Wolfsegg 13:53:00
-
Birkenstraße, Wolfsegg 13:54:00
-
Schwarzhöfe, Duggendorf 13:55:00
-
Judenberg Feuerwehrhaus, Duggendorf 13:56:00
-
Sillen, Wolfsegg 13:57:00
-
Stetten Kieferstraße, Wolfsegg 13:58:00
-
Stetten Wolfsegger Str., Wolfsegg 13:58:00
-
Wall, Wolfsegg 13:59:00
-
Hohenwarth, Wolfsegg 14:00:00
-
Unterkaulhausen Abzw. Dettenhofen, Lappersdorf 14:03:00
-
Kaulhausen Ort, Lappersdorf 14:04:00
-
Kaulhausen Abzw., Lappersdorf 14:05:00
-
Baiern Abzw., Lappersdorf 14:07:00
-
Hainsacker Am Kuffholz, Lappersdorf 14:08:00
-
Harreshof, Lappersdorf 14:09:00
-
Hainsacker Hochgrain, Lappersdorf 14:10:00
-
Einhausen, Lappersdorf 14:11:00
-
Oppersdorf Nord, Lappersdorf 14:12:00
-
Oppersdorf Ortsmitte, Lappersdorf 14:14:00
-
Oppersdorf Süd, Lappersdorf 14:15:00
-
Kareth In der Pfeifing, Lappersdorf 14:16:00
-
Kareth Pfälzer Weg, Lappersdorf 14:17:00
-
Kareth Hauptstraße, Lappersdorf 14:18:00
-
Kareth Neukareth, Lappersdorf 14:19:00
-
Pfälzer Siedlung, Regensburg 14:20:00
-
Bei der Rinnen, Regensburg 14:21:00
-
Am Holzhof, Regensburg 14:22:00
-
Steinweg, Regensburg 14:24:00
-
Naabstraße, Regensburg 14:26:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 14:28:00
-
Weißenburgstraße, Regensburg 14:30:00
-
Stobäusplatz, Regensburg 14:32:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 14:36:00
Route:
-
Kareth Neukareth, Lappersdorf
-
Oppersdorfer Str., Lappersdorf 13:40:00
-
Industriestr., Lappersdorf 13:42:00
-
Pielmühle, Lappersdorf 13:43:00
-
Lorenzen Regenstrand, Lappersdorf 13:44:00
-
Lorenzen (P+R), Lappersdorf 13:45:00
-
Stettwies, Lappersdorf 13:47:00
-
Ziegelhütte, Lappersdorf 13:48:00
-
Holz, Regenstauf 13:49:00
-
Loch Abzw., Regenstauf 13:51:00
-
Loch Schlagweg, Regenstauf 13:53:00
-
Loch Ortsmitte, Regenstauf 13:54:00
-
Eitlbrunn Leber, Regenstauf 13:55:00
-
Eitlbrunn Kirche, Regenstauf 13:56:00
-
Steinsberg Ersatzhaltestelle Abzw. Wiesenäckerweg, 13:59:00
-
Hohenwarth bei Steinsberg, Regenstauf 14:01:00
-
Buchenlohe, Regenstauf 14:02:00
-
Trischlberg, Holzheim a. Forst 14:04:00
-
Holzheim a. Forst Ost 14:07:00
-
Post, Holzheim a. Forst 14:08:00
-
Hirschbergersiedlung, Holzheim a. Forst 14:09:00
-
Holzheimer Straße, Kallmünz 14:12:00
-
Friedhofplatz, Kallmünz 14:13:00
-
Schule, Kallmünz 14:14:00
-
Friedhofplatz, Kallmünz 14:15:00
-
Alte Dinauer Straße, Kallmünz 14:16:00
-
Traidendorf, Kallmünz 14:17:00
-
Kaiserhäusl, Kallmünz 14:18:00
-
Rohrbach, Kallmünz 14:19:00
-
Carolinenhütte, Kallmünz 14:20:00
-
Lauf, Hohenfels (Oberpfalz) 14:22:00
-
Baumühle, Hohenfels (Oberpfalz) 14:24:00
-
Fuchsmühle, Hohenfels (Oberpfalz) 14:26:00
-
Ziegelhütte, Hohenfels (Oberpfalz) 14:28:00
-
Am Sterzenbach, Hohenfels (Oberpfalz) 14:29:00
-
Kapelle, Hohenfels (Oberpfalz) 14:30:00
Route:
-
Kareth Neukareth, Lappersdorf
-
Pfälzer Siedlung, Regensburg 13:45:00
-
Bei der Rinnen, Regensburg 13:46:00
-
Am Holzhof, Regensburg 13:47:00
-
Steinweg, Regensburg 13:49:00
-
Naabstraße, Regensburg 13:51:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 13:53:00
-
Wöhrdstraße, Regensburg 13:55:00
-
Eiserne Brücke, Regensburg 13:56:00
-
Haus der Bayerischen Geschichte, Regensburg 13:57:00
-
Dachauplatz, Regensburg 13:58:00
-
Dachauplatz, Regensburg 13:58:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 14:01:00