Haltestelle Kraska in Rees
Hurler Straße 128-132,
46459Rees
The next departure is direction Busbahnhof, Rees.
Route:
-
Empel Kraska, Rees
-
Empel Bahnhof, Rees 05:38:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 05:39:00
-
Empel Ziegelei, Rees 05:40:00
-
Groiner Allee, Rees 05:41:00
-
Im Lohr, Rees 05:42:00
-
Steinbach, Rees 05:43:00
-
Oldenkottstraße, Rees 05:44:00
-
Falkenstraße, Rees 05:45:00
-
Bussardstraße, Rees 05:46:00
-
Busbahnhof, Rees 05:47:00
Route:
-
Empel Kraska, Rees
-
Luisenstraße, Rees 05:59:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 06:00:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 06:01:00
-
Windmühlenstr., Rees 06:02:00
-
Schwarzer Weg, Rees 06:03:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 06:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 06:06:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 06:08:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 06:11:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 06:12:00
-
Anholt Breels, Isselburg 06:13:00
-
Schulzentrum, Isselburg 06:15:00
-
Markt, Isselburg 06:17:00
-
Reeser Straße, Isselburg 06:19:00
-
Mövesfeld, Isselburg 06:20:00
-
Heidekrug, Isselburg 06:22:00
-
Kreuzweg, Isselburg 06:24:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 06:27:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 06:28:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 06:30:00
-
Liedern Elting, Bocholt 06:32:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 06:34:00
-
Funkenbusch, Bocholt 06:35:00
-
Kaisergarten, Bocholt 06:35:00
-
Molkerei, Bocholt 06:36:00
-
Westend, Bocholt 06:38:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 06:41:00
Route:
-
Empel Kraska, Rees
-
Luisenstraße, Rees 06:29:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 06:30:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 06:31:00
-
Windmühlenstr., Rees 06:32:00
-
Schwarzer Weg, Rees 06:33:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 06:35:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 06:36:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 06:38:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 06:41:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 06:42:00
-
Anholt Breels, Isselburg 06:43:00
-
Schulzentrum, Isselburg 06:45:00
-
Markt, Isselburg 06:47:00
-
Reeser Straße, Isselburg 06:49:00
-
Mövesfeld, Isselburg 06:50:00
-
Heidekrug, Isselburg 06:52:00
-
Kreuzweg, Isselburg 06:54:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 06:57:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 06:58:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 07:00:00
-
Liedern Elting, Bocholt 07:02:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 07:04:00
-
Funkenbusch, Bocholt 07:05:00
-
Kaisergarten, Bocholt 07:05:00
-
Molkerei, Bocholt 07:06:00
-
Westend, Bocholt 07:08:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 07:11:00
Route:
-
Empel Kraska, Rees
-
Luisenstraße, Rees 06:55:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 06:56:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 06:57:00
-
Windmühlenstr., Rees 06:58:00
-
Schwarzer Weg, Rees 06:59:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 07:01:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 07:02:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 07:04:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 07:07:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 07:08:00
-
Anholt Breels, Isselburg 07:09:00
-
Schulzentrum, Isselburg 07:11:00
-
Markt, Isselburg 07:13:00
-
Reeser Straße, Isselburg 07:15:00
-
Mövesfeld, Isselburg 07:16:00
-
Heidekrug, Isselburg 07:18:00
-
Kreuzweg, Isselburg 07:20:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 07:23:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 07:24:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 07:26:00
-
Liedern Elting, Bocholt 07:28:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 07:30:00
-
Funkenbusch, Bocholt 07:31:00
-
Kaisergarten, Bocholt 07:31:00
-
Molkerei, Bocholt 07:32:00
-
Westend, Bocholt 07:34:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 07:37:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 07:40:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 07:43:00
Route:
-
Empel Kraska, Rees
-
Empel Bahnhof, Rees 07:08:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 07:09:00
-
Empel Ziegelei, Rees 07:10:00
-
Groiner Allee, Rees 07:11:00
-
Im Lohr, Rees 07:12:00
-
Steinbach, Rees 07:13:00
-
Oldenkottstraße, Rees 07:14:00
-
Falkenstraße, Rees 07:15:00
-
Bussardstraße, Rees 07:16:00
-
Busbahnhof, Rees 07:17:00
-
Schulzentrum, Rees 07:19:00
Route:
-
Empel Kraska, Rees
-
Empel Bahnhof, Rees 07:11:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 07:12:00
-
Empel Ziegelei, Rees 07:13:00
-
Groiner Allee, Rees 07:14:00
-
Im Lohr, Rees 07:15:00
-
Steinbach, Rees 07:16:00
-
Oldenkottstraße, Rees 07:17:00
-
Falkenstraße, Rees 07:18:00
-
Bussardstraße, Rees 07:19:00
-
Busbahnhof, Rees 07:20:00
-
Schulzentrum, Rees 07:22:00