Haltestelle Waldkolonie in Putzbrunn
Tannenstraße 118,
85640Putzbrunn
The next departure is direction Putzbrunn.
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Brennerei, Putzbrunn 11:59:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 12:01:00
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 12:02:00
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn 12:04:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Seemannsiedlung, Putzbrunn 12:03:00
-
Am Hain, München 12:05:00
-
Waldheimplatz, München 12:06:00
-
Eulenspiegelstraße, München 12:07:00
-
Im Gefilde, München 12:08:00
-
Tribulaunstraße, München 12:10:00
-
Klinikum Neuperlach, München 12:11:00
-
Sudermannallee, München 12:12:00
-
Kafkastraße, München 12:13:00
-
Neuperlach Zentrum, München 12:14:00
-
Thomas-Dehler-Straße, München 12:18:00
-
Friedhof Perlach, München 12:19:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 12:20:00
-
Pfanzeltplatz, München 12:21:00
-
Weddigenstraße, München 12:23:00
-
Adilostraße, München 12:24:00
-
Woferlstraße, München 12:25:00
-
Diakon-Kerolt-Weg, München 12:26:00
-
Ramersdorf, München 12:29:00
-
Karl-Preis-Platz, München 12:31:00
-
Anzinger Straße, München 12:32:00
-
Orleansstraße, München 12:33:00
-
Ostbahnhof, München 12:35:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Brennerei, Putzbrunn 12:19:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 12:21:00
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 12:22:00
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn 12:24:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Seemannsiedlung, Putzbrunn 12:23:00
-
Am Hain, München 12:25:00
-
Waldheimplatz, München 12:26:00
-
Eulenspiegelstraße, München 12:27:00
-
Im Gefilde, München 12:28:00
-
Tribulaunstraße, München 12:30:00
-
Klinikum Neuperlach, München 12:31:00
-
Sudermannallee, München 12:32:00
-
Kafkastraße, München 12:33:00
-
Neuperlach Zentrum, München 12:34:00
-
Thomas-Dehler-Straße, München 12:38:00
-
Friedhof Perlach, München 12:39:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 12:40:00
-
Pfanzeltplatz, München 12:41:00
-
Weddigenstraße, München 12:43:00
-
Adilostraße, München 12:44:00
-
Woferlstraße, München 12:45:00
-
Diakon-Kerolt-Weg, München 12:46:00
-
Ramersdorf, München 12:49:00
-
Karl-Preis-Platz, München 12:51:00
-
Anzinger Straße, München 12:52:00
-
Orleansstraße, München 12:53:00
-
Ostbahnhof, München 12:55:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Brennerei, Putzbrunn 12:39:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 12:41:00
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 12:42:00
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn 12:44:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Seemannsiedlung, Putzbrunn 12:43:00
-
Am Hain, München 12:45:00
-
Waldheimplatz, München 12:46:00
-
Eulenspiegelstraße, München 12:47:00
-
Im Gefilde, München 12:48:00
-
Tribulaunstraße, München 12:50:00
-
Klinikum Neuperlach, München 12:51:00
-
Sudermannallee, München 12:52:00
-
Kafkastraße, München 12:53:00
-
Neuperlach Zentrum, München 12:54:00
-
Thomas-Dehler-Straße, München 12:58:00
-
Friedhof Perlach, München 12:59:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 13:00:00
-
Pfanzeltplatz, München 13:01:00
-
Weddigenstraße, München 13:03:00
-
Adilostraße, München 13:04:00
-
Woferlstraße, München 13:05:00
-
Diakon-Kerolt-Weg, München 13:06:00
-
Ramersdorf, München 13:09:00
-
Karl-Preis-Platz, München 13:11:00
-
Anzinger Straße, München 13:12:00
-
Orleansstraße, München 13:13:00
-
Ostbahnhof, München 13:15:00