Haltestelle Waldkolonie in Putzbrunn
Tannenstraße 118,
85640Putzbrunn
The next departure is direction Putzbrunn.
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Brennerei, Putzbrunn 18:19:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 18:21:00
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 18:22:00
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn 18:24:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Seemannsiedlung, Putzbrunn 18:23:00
-
Am Hain, München 18:25:00
-
Waldheimplatz, München 18:26:00
-
Eulenspiegelstraße, München 18:27:00
-
Im Gefilde, München 18:28:00
-
Tribulaunstraße, München 18:30:00
-
Klinikum Neuperlach, München 18:31:00
-
Sudermannallee, München 18:32:00
-
Kafkastraße, München 18:33:00
-
Neuperlach Zentrum, München 18:34:00
-
Thomas-Dehler-Straße, München 18:38:00
-
Friedhof Perlach, München 18:39:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 18:40:00
-
Pfanzeltplatz, München 18:41:00
-
Weddigenstraße, München 18:43:00
-
Adilostraße, München 18:44:00
-
Woferlstraße, München 18:45:00
-
Diakon-Kerolt-Weg, München 18:46:00
-
Ramersdorf, München 18:49:00
-
Karl-Preis-Platz, München 18:51:00
-
Anzinger Straße, München 18:52:00
-
Orleansstraße, München 18:53:00
-
Ostbahnhof, München 18:55:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Brennerei, Putzbrunn 18:39:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 18:41:00
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 18:42:00
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn 18:44:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Seemannsiedlung, Putzbrunn 18:43:00
-
Am Hain, München 18:45:00
-
Waldheimplatz, München 18:46:00
-
Eulenspiegelstraße, München 18:47:00
-
Im Gefilde, München 18:48:00
-
Tribulaunstraße, München 18:50:00
-
Klinikum Neuperlach, München 18:51:00
-
Sudermannallee, München 18:52:00
-
Kafkastraße, München 18:53:00
-
Neuperlach Zentrum, München 18:54:00
-
Thomas-Dehler-Straße, München 18:58:00
-
Friedhof Perlach, München 18:59:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 19:00:00
-
Pfanzeltplatz, München 19:01:00
-
Weddigenstraße, München 19:03:00
-
Adilostraße, München 19:04:00
-
Woferlstraße, München 19:05:00
-
Diakon-Kerolt-Weg, München 19:06:00
-
Ramersdorf, München 19:09:00
-
Karl-Preis-Platz, München 19:11:00
-
Anzinger Straße, München 19:12:00
-
Orleansstraße, München 19:13:00
-
Ostbahnhof, München 19:15:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Brennerei, Putzbrunn 18:59:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 19:01:00
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 19:02:00
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn 19:04:00
Route:
-
Waldkolonie, Putzbrunn
-
Seemannsiedlung, Putzbrunn 19:03:00
-
Am Hain, München 19:05:00
-
Waldheimplatz, München 19:06:00
-
Eulenspiegelstraße, München 19:07:00
-
Im Gefilde, München 19:08:00
-
Tribulaunstraße, München 19:10:00
-
Klinikum Neuperlach, München 19:11:00
-
Sudermannallee, München 19:12:00
-
Kafkastraße, München 19:13:00
-
Neuperlach Zentrum, München 19:14:00
-
Thomas-Dehler-Straße, München 19:18:00
-
Friedhof Perlach, München 19:19:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 19:20:00
-
Pfanzeltplatz, München 19:21:00
-
Weddigenstraße, München 19:23:00
-
Adilostraße, München 19:24:00
-
Woferlstraße, München 19:25:00
-
Diakon-Kerolt-Weg, München 19:26:00
-
Ramersdorf, München 19:29:00
-
Karl-Preis-Platz, München 19:31:00
-
Anzinger Straße, München 19:32:00
-
Orleansstraße, München 19:33:00
-
Ostbahnhof, München 19:35:00