Haltestelle Birkenweg in Putzbrunn
Birkenweg 27,
85640Putzbrunn
The next departure is direction Taufkirchen, Friedhof.
Route:
-
Birkenweg, Putzbrunn
-
Waldpark, Putzbrunn 12:14:00
-
Riemerling Theodor-Heuss-Straße, Hohenbrunn 12:15:00
-
Tulpenweg, Ottobrunn 12:16:00
-
Theodor-Körner-Straße, Ottobrunn 12:17:00
-
Ottobrunn 12:19:00
-
Hans-Kandler-Weg, Ottobrunn 12:20:00
-
Ottostraße, Ottobrunn 12:22:00
-
Elbeweg, Ottobrunn 12:23:00
-
Isarweg, Ottobrunn 12:24:00
-
Phönix-Bad, Ottobrunn 12:25:00
-
Marie-Curie-Str., Ottobrunn 12:26:00
-
Lilienthalstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:27:00
-
Willy-Messerschmitt-Str., Taufkirchen (Kreis Münch 12:28:00
-
Hugo-Junkers-Straße, Taufkirchen (Kreis München) 12:30:00
-
Bergham Veilchenweg, Taufkirchen (Kreis München) 12:34:00
-
Bergham Rosenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:36:00
-
Bergham Edelweißstraße, Taufkirchen (Kreis München 12:37:00
-
Kriegerdenkmal, Taufkirchen (Kreis München) 12:39:00
-
Rathaus, Taufkirchen (Kreis München) 12:40:00
-
Keltenring, Taufkirchen (Kreis München) 12:41:00
-
Realschule, Taufkirchen (Kreis München) 12:42:00
-
Kirschenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:43:00
-
Bahnhof (Westseite), Taufkirchen (Kreis München) 12:46:00
-
Eschenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:49:00
-
Eichenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:50:00
-
Platanenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:51:00
-
Akazienstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:52:00
-
Hainbuchenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:53:00
-
Lärchenweg/Volkshochschule, Taufkirchen (Kreis Mün 12:54:00
-
Friedhof, Taufkirchen (Kreis München) 12:56:00
Route:
-
Birkenweg, Putzbrunn
-
Waldstraße, Ottobrunn 12:15:00
-
Lenbachallee, Ottobrunn 12:16:00
-
Erlenstraße, Ottobrunn 12:17:00
-
Gymnasium, Neubiberg 12:18:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 12:20:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 12:22:00
-
Neubiberg 12:24:00
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 12:26:00
-
Neuperlach Süd, München 12:30:00
Route:
-
Birkenweg, Putzbrunn
-
Eichenstraße, Putzbrunn 12:31:00
-
Brennerei, Putzbrunn 12:33:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 12:34:00
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 12:35:00
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn 12:37:00
Route:
-
Birkenweg, Putzbrunn
-
Waldpark, Putzbrunn 12:34:00
-
Riemerling Theodor-Heuss-Straße, Hohenbrunn 12:35:00
-
Tulpenweg, Ottobrunn 12:36:00
-
Theodor-Körner-Straße, Ottobrunn 12:37:00
-
Ottobrunn 12:39:00
-
Hans-Kandler-Weg, Ottobrunn 12:40:00
-
Ottostraße, Ottobrunn 12:42:00
-
Elbeweg, Ottobrunn 12:43:00
-
Isarweg, Ottobrunn 12:44:00
-
Phönix-Bad, Ottobrunn 12:45:00
-
Marie-Curie-Str., Ottobrunn 12:46:00
-
Lilienthalstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:47:00
-
Willy-Messerschmitt-Str., Taufkirchen (Kreis Münch 12:48:00
-
Hugo-Junkers-Straße, Taufkirchen (Kreis München) 12:50:00
-
Bergham Veilchenweg, Taufkirchen (Kreis München) 12:54:00
-
Bergham Rosenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 12:56:00
-
Bergham Edelweißstraße, Taufkirchen (Kreis München 12:57:00
-
Kriegerdenkmal, Taufkirchen (Kreis München) 12:59:00
-
Rathaus, Taufkirchen (Kreis München) 13:00:00
-
Keltenring, Taufkirchen (Kreis München) 13:01:00
-
Realschule, Taufkirchen (Kreis München) 13:02:00
-
Kirschenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 13:03:00
-
Bahnhof (Westseite), Taufkirchen (Kreis München) 13:06:00
-
Eschenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 13:09:00
-
Eichenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 13:10:00
-
Platanenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 13:11:00
-
Akazienstraße, Taufkirchen (Kreis München) 13:12:00
-
Hainbuchenstraße, Taufkirchen (Kreis München) 13:13:00
-
Lärchenweg/Volkshochschule, Taufkirchen (Kreis Mün 13:14:00
Route:
-
Birkenweg, Putzbrunn
-
Waldstraße, Ottobrunn 12:35:00
-
Lenbachallee, Ottobrunn 12:36:00
-
Erlenstraße, Ottobrunn 12:37:00
-
Gymnasium, Neubiberg 12:38:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 12:40:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 12:42:00
-
Neubiberg 12:44:00
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 12:46:00
-
Neuperlach Süd, München 12:50:00
Route:
-
Birkenweg, Putzbrunn
-
Eichenstraße, Putzbrunn 12:47:00
-
Brennerei, Putzbrunn 12:49:00
-
Solalindenstr., Putzbrunn 12:51:00
-
Keferloh, Grasbrunn 12:53:00
-
Freibadstraße, Haar 12:55:00
-
Wasserburger Straße, Haar 12:56:00
-
Leibstraße, Haar 12:57:00
-
Haar 12:59:00